Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Vaka

Hotel Vaka

Cimburkova 599/4a, Brno, 612 00, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Úplná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel Vaka se nachází v Brně, pár kroků od Nákupního centra Královo Pole. Do centra Brna se dostanete do 10 minut autem nebo MHD. V blízkém okolí hotelu se nachází botanická zahrada, plavecký bazén, Park Lužánky a spousta dalšího. K dispozici je celkem 21 moderně zařízených pokojů, které vám poskytnout maximální komfort. Jistě oceníte kvalitní výběr postelí, matrací a lůžkovin pro nerušený spánek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, klimatizací, televizí, trezorem a také mini kuchyňkou s mikrovlnnou troubou a dřezem. V celém objektu je k dispozici připojení WiFi.

Hotel poskytuje bohaté snídaně ve formě švédských stolů. Pochutnáte si na kvalitní kávě, džusu, čerstvém pečivu, různých variacích vajec a spoustě dalších dobrot.