Nezávazná poptávka

Toto zařízení aktuálně nenabízí žádné balíčky pobytů. Kontaktujte nás se svým požadavkem a nezávaznou poptávkou. Brzy se vám ozveme a domluvíme podrobnosti.Hotel Ulrika

Sadova 16, Karlovy Vary, 360 01, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Čtyřhvězdičkový hotel Ulrika nabízí luxusní ubytování v centru Karlových Varů. Prameny a kolonády budete mít díky výborné poloze hotelu v těsné blízkosti. Například Mlýnská kolonáda je vzdálená jen asi 5 minut chůze. Kapacita ubytování je 70 moderně vybavených pokojů. Všechny pokoje mají satelitní televizi, psací stůl, trezor a vysokorychlostní WiFi připojení. Koupelna je plně vybavena, kromě ručníků jsou pro hosty připraveny i pantofle.

Hotelová restaurace má dvě části. V té hlavní, která je vyzdobená skleněnými lustry se nacházejí švédské stoly a vinotéka. Druhá část je prosklená, můžete tak při stolování pozorovat pohyb na ulici Sadová. Z restaurace se dostanete přímo na Café Terasu. Sklenku dobrého nápoje si můžete vychutnat v lobby baru s mramorovým krbem. Relaxaci zajistí moderní wellness centrum s bazénem, vířivkou, Kneippovým chodníkem, čtyřmi typy saun a relaxačními lehátky. Medical centrum nabízí balíček lázeňských procedur pod dohledem lázeňského lékaře.