Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel U Šuláka

Hotel U Šuláka

Hrázní 166/6, Brno, 63500, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Čiastočná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel U Šuláka leží v těsné blízkosti Brněnské přehrady a 20 minut od centra města. Tato lokalita je skvělá na rodinné výlety a procházky kolem přehrady a okolí. Doporučujeme navštívit známý hrad Veveří, brněnskou zoo nebo se projet parníkem po přehradě. Ubytování budete v moderně zařízených pokojích. K dispozici jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje, které vám poskytnou zasloužené pohodlí. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, stolek se židlemi, fén a připojení WiFi.

Restaurace nabízí velký výběr snídaní, obědů a večeří. V létě můžete využít také venkovního grilování. Odpočinout si můžete na dvou letních terasách, děti se naopak vyřádí na dětském hřišti.