Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Smetanova

Hotel Smetanova

Smetanova 2360, Vsetín, 755 01, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Tříhvězdičkový hotel Smetanova se nachází v centru Vsetína, v těsné blízkosti vlakového a autobusového nádraží. Hotel je součástí Smetanovy obchodní galerie. Ubytovací kapacita je 20 moderně vybavených pokojů. Všechny mají klimatizaci, televizi, pracovní stůl, fén a pro hosty je připravena na uvítanou láhev vody. WiFi připojení k internetu je k dispozici zdarma.

Kontinentální snídaně se podávají v restauraci Smetanova, kde si i po zbytek dne pochutnáte na chutných jídlech z à la carte nabídky, pravé italské pizze nebo si můžete vybrat ze dvou denních menu. Pro chvíle odpočinku je k dispozici útulné wellness s privátní vířivkou, finskou a parní saunou, ochlazovací sprchou a odpočívárnou. Zábavu si užijete v 5D kině, při bowlingu a pokud si budete chtít zasportovat, zavítejte do fitness centra.