Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Radun

Hotel Radun

Bílá čtvrť 447, Luhačovice, 76326, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel Radun sídlí v památkově chráněné funkcionalistické vile Bohuslava Fuchse z 20. let minulého století. Nachází se na klidném místě v lázeňském parku s léčivým pramenem Aloiska. Ubytovací kapacita je 15 elegantně zařízených pokojů s moderním nábytkem vyrobeným na míru. Pokoje jsou vybavené širokými postelemi se zdravotními matracemi, televizí, minibarem a mají balkon nebo terasu.

Restaurace nabízí zážitkovou gastronomii, kvalitní vína, kávové menu, prémiové rumy a další gurmánské zážitky. Bohaté snídaně se podávají formou studeného a teplého bufetu. Rozmazlovat se můžete také v privátním hotelovém wellness. Pro hosty je k dispozici finská sauna, masáže, zábaly, inhalace a vodoléčebné terapie. Pár kroků od hotelu se nachází Městská plovárna s bazény a vířivkou.