• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Večerníčkovské ubytování pro celou rodinu

Chtěli byste si zkusit žít jako v pohádce? Právě se vám otevírá Pohádková vesnička Podlesíčko. Červená karkulka už postavila na stůl bábovku, Křemílek s Vochomůrkou vysmejčili chaloupu z mechu a kapradí a čekají jen na vás.

Vesnička leží na Vysočině v rekreační oblasti Žďářských vrchů. Nachystány jsou tu pro vás veselé chaloupky, které jsou zasvěceny pohádkovým postavičkám a příběhům a tomu odpovídá i zařízení a výzdoba - Sněhurka, Rákosníček, U kováře Matěje, Mlýn, Karkulka, Nebe a Peklo, Pařez, Budulínek, Švec, Rumcajs a Cipísek.

Součástí resortu je také Hotel Podlesí, kam budete docházet na snídaně a večeře. K dispozici je tu během pobytu i příjemný vnitřní bazén a posilovna s běžeckými pásy, spinnerem a dalšími stroji.

Z pohádky do pohádky

Každé úterý a neděli se s dětmi můžete těšit na program s pohádkovými bytostmi. Mezi chaloupkami se to bude jen hemžit princeznami, čerty, ježibaby a vodníky, kteří mají pro děti nachystané úkoly a také nějakou tu odměnu. Zatímco děti se budou bavit a rozvíjet svou fantazii, zaskočte si do šenku Peklo Čertovina. Využijte slevu 15 % a dejte si nějakou po čertech dobrou baštu.