Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Peregrin

Hotel Peregrin

Masna 139, Český Krumlov, 38101, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Malý rodinný hotel Peregrin se nachází na pěší zóně přímo v centru Českého Krumlova. Můžete tak při procházkách snadno objevovat všechny krásy tohoto historického města zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO. Celková kapacita ubytování je 10 pokojů a 1 apartmán. Pokoje jsou originálně zařízené, ve všech najdete prostor k sezení, možnost na uložení kufrů a oblečení, satelitní televizi a plně vybavenou koupelnu s vanou či sprchovým koutem, fénem a kosmetickými potřebami. V celém hotelu je k dispozici vysokorychlostní WiFi připojení.

Bohaté snídaně se podávají výběrem z teplých a studených pokrmů. Za pěkného počasí můžete posnídat na hotelové zahradě s výhledem na zámeckou věž. Zahradu lze využít také pro grilování nebo soukromou party.