Anežky České 432, Dobřichovice
Česká republika

+420 226 230 900

hotel@panskazahrada.cz

Check In
14:00 - 22:00
Check Out
do 10:00

Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětské hřiště
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,2 km
Aquapark
35 km

O ubytování

Hotel Panská Zahrada **** se nachází v malebném městečku Dobřichovice nedaleko břehu řeky Berounky. Pouhých 300 m od hotelu se nachází krásný renesanční zámek. Okolí je doslova rájem pro turisty i cykloturisty. Vydejte se po značených trasách ke zřícenině hrádku Karlík (3 km), na hrad Karlštejn (8 km) nebo k lomům Velká a Malá Amerika (11 km). Oblíbeným výletním cílem je také Chráněná krajinná oblast Český kras (10 km). Nádherné výhledy do širokého okolí na Řevnice, Třebaň a hrad Karlštejn se před vámi otevřou na vyhlídce Hvíždinec (5 km). V létě přijde vhod přírodní biotop v Radotíně.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderně zařízeném dvoulůžkovém pokoji. Některé pokoje mají vlastní vstup na zatravněnou předzahrádku. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, ledničkou, WiFi připojením a vlastní koupelnou s podlahovým vyhříváním, sprchou, fénem a přírodní kosmetikou.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je rodinná restaurace, ve které se můžete těšit na poctivou domácí kuchyni. Velký důraz je kladen na čerstvost a lokální původ surovin. Pestrá nabídka se často mění s ohledem na sezónnost. Ochutnáte zde například domácí chléb či bramborové noky nebo žebírka z vlastní udírny. V hotelové restauraci se během pobytu můžete těšit na snídaně podávané bufetovou či servírovanou formou.

Kde budete relaxovat?

Den vám zpříjemní hotelové wellness s krytým bazénem, infra a finskou saunou i vířivkou.