Hotel Panská Zahrada ****

Hotel Panská Zahrada ****

Anežky České 432, Dobřichovice
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 22:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětské hřiště
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,2 km
Aquapark
35 km

O ubytování

Hotel Panská Zahrada **** se nachází v malebném městečku Dobřichovice nedaleko břehu řeky Berounky. Pouhých 300 m od hotelu se nachází krásný renesanční zámek. Okolí je doslova rájem pro turisty i cykloturisty. Vydejte se po značených trasách ke zřícenině hrádku Karlík (3 km), na hrad Karlštejn (8 km) nebo k lomům Velká a Malá Amerika (11 km). Oblíbeným výletním cílem je také Chráněná krajinná oblast Český kras (10 km). Nádherné výhledy do širokého okolí na Řevnice, Třebaň a hrad Karlštejn se před vámi otevřou na vyhlídce Hvíždinec (5 km). V létě přijde vhod přírodní biotop v Radotíně.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderně zařízeném dvoulůžkovém pokoji. Některé pokoje mají vlastní vstup na zatravněnou předzahrádku. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, ledničkou, WiFi připojením a vlastní koupelnou s podlahovým vyhříváním, sprchou, fénem a přírodní kosmetikou.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je rodinná restaurace, ve které se můžete těšit na poctivou domácí kuchyni. Velký důraz je kladen na čerstvost a lokální původ surovin. Pestrá nabídka se často mění s ohledem na sezónnost. Ochutnáte zde například domácí chléb či bramborové noky nebo žebírka z vlastní udírny. V hotelové restauraci se během pobytu můžete těšit na snídaně podávané bufetovou či servírovanou formou.

Kde budete relaxovat?

Den vám zpříjemní hotelové wellness s krytým bazénem, infra a finskou saunou i vířivkou.

Ověřeno Travelkingem

“Na pobytu jsem byla s kamarádkami, měly jsme super rodinné, propojené pokoje. V hotelu bylo krásně čisto, všechno vonělo novotou. Jídlo bylo vynikající a personál velice milý. Kytici, kterou jsem si objednala jako výzdobu k večernímu stolu, jsem nakonec od Hotelu dostala darem. Byly jsme tam na jednu noc, takže jsme nevyrazily na žádný výlet, udělaly jsme si jen procházku po Dobřichovicích. Blízko je ale Karlštejn, takže je určitě kam se podívat.”

Zuzana Košnerová - Zákaznická podpora
Osobně ověřeno v: Září 2021