Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Mlýn

Hotel Mlýn

Parkán 120, Český Krumlov, 38101, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Hotel Mlýn má výbornou polohu v historickém centru Českého Krumlova. Jedná se o nově zrekonstruovanou budovu starého mlýna postaveného koncem 15. století, která stojí na břehu Vltavy. V objektu jsou zachované původní prvky, přesto je ale moderně zařízený. Celková kapacita je 48 pokojů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi, klimatizaci a vysoušeč vlasů. V celém hotelu můžete využít bezplatné WiFi připojení.

Snídaně se podávají formou bufetu nebo je možné si je objednat na pokoj. Po zbytek dne je otevřená restaurace s nabídkou z české i světové kuchyně. K příjemnému posezení zve i lobby bar s neomezenou provozní dobou. Zarelaxovat si můžete ve vířivce nebo si objednat masáž.