Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Královka

Hotel Královka

Janov Nad Nisou 572, Bedřichov, 46811, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Hotel Královka leží na kopci zvaném Nekras v samém srdci Jizerských hor. Součástí hotelu je kamenná rozhledna, ze které je perfektní výhled do širokého okolí. Hotel nabízí moderně vybavené apartmány, které jsou prostorné a jsou tak ideální volbou i pro větší rodiny a skupiny. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, plně vybavený kuchyňský kout, fén, televizi a podlahové vytápění. WiFi připojení je k dispozici zdarma.

Snídaně se podávají každé ráno formou bufetu. Restaurace vybavená v alpském stylu nabízí po zbytek dne jídla české i mezinárodní kuchyně. Za pěkného počasí můžete posedět na terase s překrásným výhledem do okolí. Děti určitě ocení velké hřiště, které se nachází hned vedle restaurace.