Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Kavalerie

Hotel Kavalerie

T.G.Masaryka 43, Karlovy Vary, 36001, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Rodinný hotel Kavalerie se nachází na pěší zóně v centru Karlových Varů. Ke kolonádám a minerálním pramenům se procházkou dostanete za několik minut chůze. V přímém okolí hotelu se nachází množství kaváren, restaurací a obchodů. Celková kapacita ubytování je 17 pokojů různých kategorií. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, televizi a bezplatné WiFi připojení. K dispozici je i rodinný pokoj nebo apartmán s kuchyňkou.

Bohaté snídaně se podávají formou bufetu. Zaměstnanci hotelu Vám rádi zprostředkují lázeňskou péči v nedalekých Alžbětiných lázních. Kromě procedur si v lázních můžete užít i bazén, sauny a kosmetickou péči. Hotel poskytuje slevu na parkování v podzemních městských garážích.