Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Embassy

Hotel Embassy

Nová Louka 21, Karlovy Vary, 360 01, Česká republika

Check In
12:00
Check Out
12:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Hotel Embassy se nachází přímo v centru Karlových Varů. Vynikající poloha na promenádě na břehu říčky Teplá zajistí ideální podmínky pro to, užít si lázeňskou atmosféru a prozkoumat všechny prameny a kolonády. Stylově zařízené pokoje jsou vybaveny televizí, minibarem, fénem a pro pohodlí hostů jsou připraveny i pantofle a župany. Ve všech prostorách hotelu je k dispozici bezplatné WiFi připojení.

Vyhlášené snídaně se podávají formou bohatého bufetu. Slané i sladké pečivo je domácí a na jeho přípravě si dávají záležet samotní majitelé. Restaurace hotelu Embassy patří k nejstarším v Karlových Varech a její historické prostory navštívilo i mnoho známých osobností. Připravují zde speciality české i mezinárodní kuchyně. V letních měsících oceníte posezení na zahrádce s výhledem na krásy města. Pro hosty je k dispozici také fitness centrum a úschovna kol.