Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Dvorana

Hotel Dvorana

Chebská 394/44, Karlovy Vary, 36006, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Hotel Dvorana se nachází v klidné části Karlových Varů. Dostupnost do centra města je velice dobrá i díky zastávce městské hromadné dopravy, která se nachází hned u hotelu. Celková ubytovací kapacita je 24 moderně zařízených pokojů a apartmánů. Všechny jsou vybaveny klimatizací, satelitní televizí, minibarem a fénem. V celé budově je k dispozici WiFi připojení zdarma.

V luxusně zařízené restauraci si pochutnáte na bufetových snídaních. Po zbytek dne servírují denní menu nebo výběr á la carte. Ve volném čase můžete využít knihovnu s počítači a přístupem na internet nebo si rezervovat kinosál s podporou 3D projekce. K relaxaci slouží také parní a suchá sauna, masáže, kadeřník nebo kosmetické služby.