Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel CK Park

Hotel CK Park

5. května 499, Český Krumlov, 381 01, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel CK Park se nachází v Českém Krumlově, přímo u řeky Vltavy. Do historického centra dojdete procházkou asi za 10 minut. Díky ideální poloze tak snadno můžete objevovat všechny krásy tohoto města zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO. Celková ubytovací kapacita je 19 moderně vybavených pokojů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi, psací stůl a příslušenství na přípravu čaje a kávy. K dispozici je i apartmán s kuchyňkou. WiFi připojení k internetu je dostupné zdarma.

Výborné snídaně se podávají formou bufetu v odděleném salonku. V hotelu Vám rádi zprostředkují půjčení nebo úschovu kol. Zapůjčit si můžete také kánoe nebo raft. Velkou výhodou je vlastní parkoviště.