Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Horský Hotel Babská

Horský Hotel Babská

Léskové 278, Velké Karlovice, 75606, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Horský Hotel Babská se nachází na pomezí Beskyd a Javorníků, v obci Velké Karlovice. Okolní příroda je ideální pro turistiku, cyklistiku a v zimě můžete vybírat z několika okolních sjezdovek. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi a v některých je i kuchyňka, lednice nebo balkon. Ve všech prostorách je dostupné WiFi připojení k internetu.

Restaurace nabízí českou domácí kuchyni. Snídaně se podávají formou bufetu. Za pěkného počasí si můžete vychutnávat posezení na venkovní terase s krásným výhledem do okolní krajiny. K odpočinku poslouží wellness s bazénem a finská sauna. Na pobytu se nebudou nudit ani děti. K dispozici je dětský koutek, společenské hry, hřiště, stolní tenis a půjčovna koloběžek.