Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Garni hotel Castle Bridge

Garni hotel Castle Bridge

Hradební 174, Český Krumlov, 381 01, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Garni hotel Castle Bridge se nachází přímo v historickém centru Českého Krumlova zapsaného na Seznamu kulturního dědictví UNESCO. Můžete si tak užívat procházky po všech krásách tohoto města. Hotel nabízí ubytování v 16 moderně zařízených pokojích s 37 lůžky. K vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení, televize, minibar, trezor a fén. Některé mají i klimatizaci a balkon s výhledem na Vltavu nebo plášťový most. Wifi připojení je k dispozici zdarma. V případě potřeby čtyřlůžkového pokoje je zde možnost propojit dva dvoulůžkové.

Ve snídaňovém salonku se podávají bohaté snídaně formou bufetu. Za hezkého počasí určitě oceníte venkovní posezení na břehu řeky Vltavy, s výhledem na zámek a zámecký most.