Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Farma Basarovi

Farma Basarovi

Prosečné 53, 543 73, Prosečné, 543 73, Česká republika

Check In
do 10:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Farma Basařovi se rozprostírá ve vesničce Prosečné v malebném Podkrkonoší. V této rodinné farmě se lze ubytovat ve dvou objektech: v nově zrekonstruovaném penzionu a o kousek dál v samostatném domečku. Celkem je k dispozici 6 apartmánů, které jsou vybaveny kuchyňkou s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a dalším příslušenstvím. Dále je k dispozici televize se satelitními programy a WiFi.

V areálu farmy najdete parkoviště, dětské hřiště s trampolínou, ohniště s posezením, stolní tenis a mini zoo. Kousek od ubytování se nachází rodinná farma, kde si lze zakoupit vakuované vyzrálé maso z místního chovu plemene Aberdeen Angus. Ubytování je vhodné pro milovníky krásné přírody, klidných míst a také pro rodiny s dětmi.