Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Chata Hradečanka

Chata Hradečanka

Horní Malá Úpa 41, Horní Malá Úpa, 542 21, Česká republika

Check In
10:00
Check Out
10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placené parkoviště

O ubytování

Útulná horská chata Hradečanka poskytuje ubytování v moderním designu, kde převládá kvalitní dřevěný nábytek a světlé barvy pokojů. Nachází se v Horní Malé Úpě a dostat se k ní lze i přímo na lyžích. Z chaty si dopřejete krásné výhledy na Sněžku, okolní lesy a louky a užijete si správný horský vzduch. Jeden z podkrovních apartmánů je vybaven dokonce krbem. 

V restauraci na jídelním lístku najdete převážně italské speciality, ale také pokrmy ze surovin od místních farmářů. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Soukromé parkování je možné za 8 EUR na den v areálu chaty. Z aktivit lze využít minigolf, bowling, dětské hřiště anebo knihovnu. Okolí je vhodné na pěší turistiku, cyklistiku a v zimě samozřejmě na lyžování.