Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness hotel

Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness hotel

Mariánskolázeňská 25, Karlovy Vary, 36001, Česká republika

Check In
12:00
Check Out
12:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Luxusní Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness hotel se nachází v klidné lázeňské zóně Karlových Varů, jen 600 metrů od Vřídelní kolonády. Karlovarské prameny a kolonády si tedy můžete užívat při romantických procházkách a objevovat krásy proslulého města. Celková kapacita ubytování je 124 pokojů a 27 apartmá. Všechny pokoje mají klimatizaci, příslušenství na přípravu čaje a kávy, televizi a trezor. Pro zajištění maximálního pohodlí je k dispozici polštářové a kosmetické menu.

Hotel má dvě restaurace. V Sorrento Grand buffet se servírují bohaté snídaně, obědy i večeře formou bufetu s širokou nabídkou českých a mezinárodních specialit. Důraz je kladen na nabídku čerstvých a lokálních potravin. #ID Bar & Restaurant nabízí menu, které překvapí i ty největší gurmány. Součástí hotelu je Balneologické a wellness centrum o rozloze více než 3.500m2. V nabídce je 250 typů léčebných procedur. Dominantou wellness je bazén s vodopádem, protiproudem a vířivými masážemi. V saunovém světě naleznete 7 druhů saun, anatomická vyhřívaná lehátka, velký anatomický masážní bazén a ochlazovací minerální bazének nebo aromatické sprchy. Občerstvit se zde můžete ve Fit Baru.