Nezávazná poptávka

Toto zařízení aktuálně nenabízí žádné balíčky pobytů. Kontaktujte nás se svým požadavkem a nezávaznou poptávkou. Brzy se vám ozveme a domluvíme podrobnosti.Boutique Hotel Romantick

U Zelené Ratolesti 232, Český Krumlov, 38001, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Boutique Hotel Romantick se nachází přibližně 10 minut chůze od centra Českého Krumlova. Jedná se o renesanční dům z konce 16. století. Můžete si vybírat ze sedmi jedinečně zařízených květinových pokojů. Každý je vybavený v jiném stylu a má své jméno. K dispozici je 5 dvoulůžkových pokojů, 1 jednolůžkový pokoj a 1 apartmán s kuchyní, který je vhodný až pro 5 osob. Všechny pokoje mají prostornou koupelnu, podlahové topení, smart televizi a vysoušeč vlasů. WiFi připojení je dostupné v celém objektu.

Každé ráno si pochutnáte na bohatých bufetových snídaních, které jsou servírované ve snídaňové restauraci nebo při dobrém počasí na terase. Ve spodní části hotelu se nachází řízková restaurace Pivoňka, která nabízí řízky na spoustu způsobů a k nim pivo z lokálních minipivovarů. Odpočívat poté můžete v útulném obývacím pokoji s pohovkou, krbem a minibarem.