Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Premier

Hotel Premier

Janov nad Nisou 5, Janov nad Nisou, 46811, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Hotel Premier se nachází u Bedřichova, v krásné přírodě Jizerských hor. 100 metrů od hotelu stojí rozhledna Královka, ze které si můžete vychutnat jedinečný výhled do okolí. Historie hotelu sahá do roku 1994. V roce 2012 došlo k rekonstrukci, při které se celý objekt rozšířil. Nyní je tedy ubytovací kapacita 16 pokojů s 38 lůžky. Všechny pokoje mají minibar, posezení, trezor, fén a bezplatné Wifi připojení.

V restauraci si pochutnáte na vynikajících bufetových snídaních. I po zbytek dne jsou v nabídce skvělá jídla připravovaná z čerstvých a lokálních surovin. Pohodovou atmosféru v restauraci zajišťuje krb a nádherný výhled, kdy za dobré viditelnosti dohlédnete až do Českého Ráje. V hotelu můžete zakoupit domácí marmelády vyráběné s různými tradičními i netradičními příchutěmi. Relaxaci zajistí privátní wellness s finskou saunou, vířivkou, relaxační zónou a venkovní terasou. Kromě wellness lze rezervovat i másáže nebo kosmetické procedury.