Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Ontario

Hotel Ontario

Zamecký Vrch 20, Karlovy Vary, 36001, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Tří a půl hvězdičkový hotel Ontario se nachází na klidném místě v Karlových Varech. Díky ideální poloze nad Mlýnskou kolonádou budete mít malebné centrum města na dosah. Můžete tak prozkoumávat krásné kolonády, ochutnávat místní prameny a užívat si procházky po okolí. Kapacita hotelu je 13 pokojů, které jsou komfortně zařízené a mají výhled na lázeňské centrum a řeku Teplá.

Snídaně se podávají každý den formou teplého a studeného bufetu. Na recepci Vám rádi poradí s výběrem restaurace na oběd nebo večeři. Možností je v okolí nespočet. Hotel spolupracuje s nedalekým hotelem Windsor, kam si můžete zajít na některou z několika nabízených léčebných či relaxačních procedur. Recepce Vám je schopna zajistit i zapůjčení jízdních kol nebo hůlek na Nordic Walking.