Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Křížový vrch

Hotel Křížový vrch

Za Pilou 6, Jeseník, 790 01, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Hotel Křížový vrch se nachází v oblasti Nízkého Jeseníku a je obklopený krásnou přírodou. Nedaleko penzionu se nachází rozhledna Zlatý Chlum a v okolí mnoho dalších turistických cílů. Ubytovací kapacita hotelu je 32 lůžek v 11 dvoulůžkových pokojích a ve dvou apartmánech. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi a některé i balkon. V celé budově je k dispozici bezplatné WiFi připojení.

Bohaté snídaně jsou servírované formou bufetu. Po zbytek dne si v restauraci pochutnáte na specialitách z čerstvých a lokálních surovin. Na své si rozhodně přijdou milovníci steaků a dalších druhů mas. Pokud zatoužíte po chvílích odpočinku, můžete si rezervovat privátní saunu nebo privátní kino.