Hotel Paula Wellness & SPA ***

Hotel Paula Wellness & SPA ***

Grunwaldzka 131, Pobierowo
Polsko

Provozuje společnost:
Maciej Slapek IČ: 362438457


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 11 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 8 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Baby friendly
Minibar
Fén
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Vzdálenost od moře
0,3 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
11 km

O ubytování

Hotel Paula *** najdete ve vesnici Pobierowo, která patří mezi oblíbená letoviska na pobřeží Baltského moře, nedaleko Kolobřehu.

Pokud se nechcete zrovna slunit na pláži, vyrazte na procházku po okolí. Za návštěvu stojí například Dům Evy Braunové (2,7 km) nebo Kouzelný domeček (1,7 km), který je postavený vzhůru nohama. Děti i dospělé potom jistě zaujme Oceanárium (1,6 km) se žraloky a jinými mořskými živočichy, nebo expozice papoušků a dalších exotických ptáků Papugarnia (650 m).

Podívat se můžete i do populárního města Kolobřehu (55 km), jehož hlavním lákadlem jsou desítky lázeňských domů s pestrou nabídkou ozdravných procedur. Aktivnější jedinci si mohou udělat výšlap na místní maják, kde můžete z výšky 26 metrů pozorovat celé město i hladinu Baltského moře.

Kde budete spát?

Vzdušné dvoulůžkové pokoje jsou vybavené komfortním nábytkem a laděné do uklidňujících barev. Pokoje mohou mít oddělené postele i manželské lůžko, v některých najdete také rozkládací pohovku, stolek s posezením nebo pracovní stůl. Samozřejmostí je vlastní koupelna, televize, lednice a WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

O vaše mlsné jazýčky bude postaráno po celý den, díky hotelové restauraci. Ráno na vás bude čekat snídaně servírovaná formou švédských stolů, kde si vyberete, co vám zrovna bude po chuti. Oběd je klasicky servírovaný, dočkáte se tradiční polské kuchyně, ale i mezinárodních specialit. Na večeři se opět můžete utrhnout ze řetězu, i ta je totiž ve formě bufetu, a můžete tak ochutnat nejrůznější pokrmy.

Kde budete relaxovat?

Hotelové wellness centrum je pravou oázou zdraví a krásy. K relaxaci můžete využít bazén, vířivku či solnou lázeň. K nakopnutí imunitního systému vám pomůže sauna či parní komora a tělo do formy dostanete v hotelové posilovně s veškerým vybavením.

Můžete se také nechat hýčkat ve spa salonu, kde máte na výběr z nejrůznějších masáží, včetně masáže lávovými kameny, a dalších ozdravných či zkrášlovacích procedur, jako jsou rašelinové zábaly, terapie infračerveným světlem, lymfodrenáže aj.