Recenze a hodnocení: Chata Barborka (Beskydy)

3,9/5
(Celkem 39 hodnocení)Dobré
Horní Bečva, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,9/5

Personál

4,6

Interiér hotelu

3,3

Lokalita hotelu

4,7

Strava

4,1

Služby hotelu

4,1
4/5  
(Barbora S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 11. 2023
Lokalita super, ubytování pro nenáročné , všude čisto, paní majitelka velmi příjemná a ochotná. Jídlo dostačující, snídaně paráda, večeře spíše jako ve školní jídelně. Od ubytování vede značená turistická trasa přímo na Pustevny. Les plný hub a krásné výhledy.
5/5  
(Lucie Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2023
Pro nenáročné klienty, kteří jsou celý den na výletech, tak úplně super. Paní majitelka velice milá a vstřícná, chtěli jsme si pobyt prodloužit a nebyl s tím žádný problém. Doporučujeme ?
4/5  
(Jana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 6. 2023
Pobyt pro nenáročné klienty.Vybaveni pokojů staršího rázu,ale čisto.Personsl příjemný,
4/5  
(Nikola K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2022
V okolí je spoustu míst, které doporučujeme navštívit. Jeli jsme za turistikou, takže Pustevny, Stezka Valaška, Valašská dedina, Jurkovičova rozhledna a další. Z chaty jsme neměli dobrý pocit při prvním dojmu, ale ve finále se nám tam líbilo. Pro nás, kteří jsme byli celý den pryč a vraceli jsme se jen vyspat, úplně ideální. Co bych ale vytkla je plíseň ve sprše, na chodbě bylo cítit, že se tam kouří, tím pádem jsme měli ručníky, které nám poskytli, zakouřené. Měli jsme polopenzi, jídlo bylo průměrné, docela mě zaskočilo, že i když tam bylo docela dost lidí, tak nám servírovali jídlo a nebyl třeba na snídani švédský stůl, kdy by si člověk vybral na co má zrovna chuť. Jeli jsme s pejskem, cenu uvádí na internetu 200kč/noc, ale paní (asi majitelka) nám řekla, že stojí 150kč/noc. Což bylo příjemné překvapení. Jediné, co mě trochu zaskočilo bylo, že nás “poplatky” obci a za pejska nechala zaplatit až druhý den ráno a né hned při registraci.
5/5  
(Nikola H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2022
Z pobytu jsme byli nadšení. Prvotní dojem sice nebyl nic moc - starší pokoj s viklajícím záchodem, jednoduchá snídaně, ale rychle jsme si zvykli a moc se nám tam líbilo. V celé chatě byl chládek, ikdyž venku bylo přes 30°C. Snídaně nebyly formou švédských stolů, jak jsme zvyklí odjinud, ale byly naprosto dostačující a na talíři jsme vždy měli dostatek jídla s výborným pečivem. Večeře i s polévkou byly pokaždé výborné, hodnotíme 10/10! Porce nebyly největší, ale paní nabízela, že by nám přidala. Určitě by bylo možné domluvit se i na změně jídelníčku, pokud někdo něco nejí. Obsluha byla velmi příjemná a poradili nám výlety po okolí. Jako startovní bod je chata na super místě a okolo je pěkná příroda. Vytkla bych asi jedině tenké zdi pokojů, kde bylo vše slyšet. Co se týká vzhledu pokojů, nedoporučila bych to lidem, kteří si potrpí na luxus. Avšak ti, kdo si vystačí s málem se tu budou mít náramně. Za nás to byla opravdu krásná dovolená a určitě se sem někdy vrátíme.
2/5  
(Ondřej Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2022
Hezká lokalita pobytu. Strava bez možnosti výběru, bez recepce, nefunkční wifi, nepěkné sociální zařízení.
5/5  
(Rudolf P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 5. 2022
určitě spokojeni-nemá to chybu...
5/5  
(Rudolf P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 10. 2021
Bylo splněno, co bylo nabídnuto.
4/5  
(Jan W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2021
Vše bylo v nejlepším pořádku. Personál je příjemný a když se vyskytne problém jsou připravený poradit nebo zařídit pomoc.
3/5  
(Radomil R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2021
Hotel je tvrdé socialistické retro, pokoje bez rádia, TV, ledničky, nábytek předrevoluční. Sprchový kout plný plísně, dlaždičky odlepené. Jídlo bylo celkem dobré, velice se ale na něm šetřilo. Zelenina téměř žádná. Využití hotelu - pouze z nouze ctnost na přespání, případně pro lidi, kterým tato hrůza nevadí.
3/5  
(Ivana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 8. 2021
Zařízení pokojů je pro nenáročné klienty vyhovující. Strava výborná. Majitelka je milá a příjemná.
5/5  
(Lenka V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2021
Hotel nebo vlastně chata je trošku staršího typu, ale na přespání to stačí. Jinak personál je velice ochotný, jídlo bylo vždy výborné. Okolí a krajina krásná.
4/5  
(Milada M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2021
S pobytem i personálem jsme byli spokojeni.
4/5  
(Václav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2021
Prostředí hotelu velice dobré. Popis pobytu neodpovídal. A to v tom, že bylo napsáno, že starší 70 let nemusí platit turistický poplatek. Což nebyla a není pravda. Museli jsme zaplatit za osobu 20,- Kč na den. Nejde mně o ty peníze, ale o to, že to nebylo v tom popisu a že když jsme se přihlašovali k pobytu, tak o tom nebylo ani slovo. Strava vynikající a dostatečná. Personál příjemný. Pokoje velice skromné. Chyběl nám tam stolek, na kterém by se dalo třeba psát. A židle. Válendy na spaní velice příjemné. Kdo tam jede za krásami Beskyd a chce se jen najíst a vyspat, tak vyhovující. Hlavně finančně.
4/5  
(Miroslav T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2021
Prostředí a personál naprosto v pořádku. Jen snad malá výhrada k větratelnosti sociálního zařízení a je slyšet vše, co se kde šustne. Výlety po okolí na Radhošť, Soláň, případně Velké Karlovice a samozřejmě Rožnovské skanzeny.
5/5  
(Pavel V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2021
Super pro turistiku.
5/5  
(Zdenka F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2021
Prostředí hotelu odpovídá popisu. Personál je milý a ochotný.
3/5  
(Ina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 6. 2021
Odpovídá nabízené kategorii. Velmi vstřícný personál.
2/5  
(Václav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 6. 2021
Prostředí hotelu na nás moc dobrý dojem neudělalo. Věděli jsem, že je ve starším provedení, ale některé věci jsou špatné. Pokoje sice čisté, ale to je tak vše. Za několik let se tu nic nedělo. Zakouřené chodbové prostory, které se promítlo i do smradu na pokoji. Sociální zařízení na pokoji hrůza. Personál často zapomínal co jsme si objednali i při tak malém počtu ubytovaných lidí (5) . Velmi pěkná stezka na Pustevny a Valašskou vyhlídku.
5/5  
(Petra N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 10. 2020
Ubytování je spíše pro lidi, co nevyhledávají luxus. Posezení v hospůdce velmi přijemné. Prostředí hřeje na duši... praskající dřevo v krbu, dekorace atd.
4/5  
(eva P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2020
obdrželi jsme vše
5/5  
(jakub R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2020
Na chatě Barborka jsme strávili 6 dni a 5 nocí. Prosím lidi o to, aby se nedívali na recenze typu příšerné atp. Pokoje byli sice starší, ale my jsme nepřijeli odpočívat v pokojích ale proto abychom výletovali a užívali si krásnou přírodu. Paní recepční i s pánem hodně hodní lidé kteří nejsou takoví jak je tu někteří popisují. Za těch šest dní jsme si je tak oblíbili, že bychom se vrátili ihned zpět, kdyby to šlo. Co se týče obsluhy, tak s tím jsme byli spokojeni hodně moc. Vynikající jídlo na kterém jsme si pochutnali. Kdyby to šlo dali bychom i více jak pět hvězdiček. Tahle chatka je přesně to, co se říká a to je za málo peněz hodně muziky. Moc děkujeme že jsme mohli mít tu možnost být na chatě Barborka. Ps vzkazujeme ještě jednou bylo to výborný a vynikající. Myslím, že personál bude vědět o koho jde. Děkujeme.
5/5  
(Martin S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2020
Prostředí chaty dobrý, personál příjemný ochotný, krásná krajina a je kam jít i na kole .
4/5  
(Zdeněk M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2020
Pobyt splnil naše očekávání. Nemám zásadních výhrad a pobyt jsme si užili.
3/5  
(Lenka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 3. 2020
Pobyt odpovídal popisu, nevyšlo jen počasí.
5/5  
(Miroslav B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 11. 2018
Prostředí útulné, čisté, jídlo moc dobré.
3/5  
(Zdeňka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 10. 2018
Ubytování bylo v pořádku, jídlo bylo horší. Prostředí pěkné.
5/5  
(Tomáš K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2018
Výborná komunikace, ochotný personál, výborné jídlo, spokojenost.
5/5  
(Ilona R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2018
Chata starší, ale všude voňavo a čisto. Příjemný personál a velice chutná strava. Pobyt rozhodně odpovídal popisu.
4/5  
(Iveta T. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2018
Ubytovanie bolo také pre nenáročných klientov (k ním patrím aj ja), personál ústretový, strava chutná. Jedinú výhradu mám, keď boli na večeru parené buchty (a nebola som sama, komu to vadilo). Tento pobyt je vhodný pre ľudí, ktorí majú radi turistiku, lesy a vedia oceniť kultúrne pamiatky.
3/5  
(Marcela B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2018
Ubytování připomíná spíše ubytovnu pro dělníky, vybavení pokoje tomu napovídá, vhodné jen pro velmi nenáročné cestovatele. Velká výhoda je poloha, kde se chata nachází a odkud se dá vyrážet na krásná místa, která jsou pro návštěvníky Beskyd atraktivní. Příroda nádherná, takže jsme po skromné snídani opustili chatu a vraceli se až večer, protože počasí bylo krásné.
4/5  
(JAN S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2018
Pro nenáročnou klientelu. Jídlo dobré, personál ochotný, takový návrat do 80. let. Pěkná lokalita výborná dostupnost. Klidně bych doporučil přátelům.
5/5  
(Kristýna V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2018
Hezká horská chata s malými, ale dobře zařízenými, čistými pokoji. Krásné okolní prostředí, vynikající kuchyně, výborná a milá obsluha. Děkuji tímto celému kolektivu chaty Barborka za jejich péči, vstřícnost a ochotu. Určitě všem 100% doporučuji.
3/5  
(Zdena Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2018
Personál - 1. Strava - 1. Ubytování - velmi skromné, nazvala bych to "retro-ubytování". Tipy na výlety by byly, ale počasí nepřálo.
1/5  
(Otakar Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 6. 2018
Chata vzhledem i obsazením připomínala spíše ubytovnu pro dělníky z Ukrajiny. Přes zdi bylo slyšet skrz celou "ubytovnu", takže soukromí vesměs žádné. Kromě toho každý večer, cca kolem 20:00 vypnula elektřina (možná úsporné opatření vedení chajdy??), tak se nedalo dělat nic jiného, než jít spát. Tomu všemu nepřidá nefunkční restaurace. Takže z naší strany naprostá nespokojenost
4/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 6. 2018
Ubytování skromné, ale čisté. Krásná příroda, zvlášť když nám vyšlo počasí.
3/5  
(Zdeňka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 6. 2018
Zde se personál velice snaží, ale nedá se všechno dohonit ochotou. Staré vybavení pokojů, které jsou pravděpodobně odděleny pouze sádrokartonem - tudíž absolutně žádné soukromí. Proleželé matrace, netěsnící okna, nábytek tzv. ,,každý pes, jiná ves,,. Můj názor je, že celá chata, především ubytovací část ,,volá,, po GENERÁLCE!!! Jinak čisto, jídlo průměrné. Na přespání, osprchování se pro nenáročné hosty vyhovuje.
3/5  
(František E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 5. 2018
Strava výborná, majitelka skvělá, ubytování průměrné, nešla televize, sociálka podprůměrná. Region úžasný.
3/5  
(Irena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 3. 2018
Na vnitřních prostorách zařízení bylo znát, že již "něco pamatuje", resp. odpovídá svým zařízením apod. obdobným stavbám ze stejného období, byla by třeba rekonstrukce ve vyšším rozsahu, aby odpovídala dnešním podmínkách. Přišlo mi, že budova byla "prosáta" cigaretovým kouřem. Strava by mohla být poněkud "pestřejší". Personál byl vstřícný. Poloha zařízení výhodná - v blízkosti možnost lyžování, turistiky.

Právě v prodeji pro Chata Barborka

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet