• Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc (pouze malá plemena po předchozí domluvě s recepcí)

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel uprostřed nádherné horské scenérie

Vydejte se do malebné rakouské vesničky Annaberg v romantickém údolí Lammer. Ve Sporthotelu Dachstein West *** si užijete pohodovou dovolenou se vším všudy. Díky nesčetným možnostem aktivního vyžití patří oblast ledovce Dachstein mezi velice oblíbené lokality pro návštěvníky z celé Evropy.

Ubytování nabízí hotel v příjemně zařízených pokojích. Těšte se na nadstandardní vybavení včetně TV, rádia, fénu a vlastního sociálního zařízení. V hotelu dále najdete restauraci, ve které si vychutnáte bohatou polopenzi, a příjemnou kavárnu. Posedět můžete také na terase s výhledem na řeku.


Hotel je ideální volbou také pro rodiny s dětmi. K dispozici je dětský koutek, kde se vaše ratolesti určitě zabaví.


Relaxujte ve wellness

Odpočinout si po náročném dni můžete v hotelovém wellness centru, ve kterém na vás čeká finská sauna, pára a infra sauna.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lucie U.)

Vše bylo naprosto v pořádku. Personál byl velmi ochotný a vstřícný. Wellness jsme nevyžadovali. Obdrželi jsme vše co bylo slíbeno. Polopenze velmi bohatá a jídlo top!

Skvělé (Veronika B.)

Ubytování bylo příjemné. Pokoj čistý, útulný. Nejvíce mě nadchly venkovní rolety. Jídlo bylo skvělé s příjemnou obsluhou.

Skvělé (Gernot N.)

Hotel pěkný a čistý, velmi mě překvapilo, že na pokoji nebyla lednička - ani ta maličká, která je snad již všude. Personál příjemný ale nevím kde ostatní hosté, kteří psali recenze, viděli ty rakušany a rodinný podnik - celý personál až na jednu starší paní byli maďaři.