• Check in od 14:00 do 18:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Penzion Přívoz se nachází v Hřensku v Národním Parku České Švýcarsko. Je zcela výjimečný svou polohou uprostřed největšího pískovcového kaňonu v Evropě, na pravém břehu řeky Labe. Dobře dostupný je autem i pěšky bez nutnosti použít přívoz. Hodit se vám ale bude pro přeplutí do Dolního Žlebu.

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích a prostorných apartmánech, ty jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, obývacím koutek a kuchyňskou linkou, kde najdete lednici, mikrovlnku, rychlovarnou konvici, dvouplotýnku na vaření i nádobí. O snídani se ale starat nemusíte, tu naservíruje penzion formou bufetu.


Penzion je otevřený od roku 2017 a rychle si získal sympatie hostů. Na Booking.com má hodnocení 8,5 z 10 a místní personál si dokonce vysloužil známku 9,4.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (A S.)

Personál skvělý. Ubytování odpovídalo popisu.

Vynikající (Marta Z.)

I když je hotel z jedné strany přímo u silnice směr Děčín, tak z té druhé strany je prostředí super. Přímo u Labe s přívozem na druhou stranu. Majitelka hotelu velice příjemná a milá. Pobyt jsme měli v apartmánu, takže super soukromí a k tomu posezení v "osvěžovně" s krbem. Byli jsme velmi spokojeni a můžeme jen doporučit. Snídaně v pořádku, bylo tam vše co se tak na snídani poskytuje.

Skvělé (Alena ?.)

Prostředí odpovídalo popisu. Se stravou i jednáním personálu jsme byli spokojeni. Poskytnuté ručníky nevoněly čistotou. Doporučení dalším zákazníkům: 1) Uskutečněte i výlet na protějším břehu (Dolní Žleb). 2) Na vyhlídku Belveder (nad penzionem) si dojděte v dopoledních hodinách (kvůli podmanivějšímu phledu do údolí a na protější skály).