Dopřejte si parádní dovolenou v kouzelné přírodě Vysokých Tater. Ubytování v hotelu Rysy*** s polopenzí a wellness je zárukou nezapomenutelného pobytu. Ideální lokalita pro rodinnou dovolenou.

Hotel Rysy*** v kouzelné přírodě Vysokých Tater

Vyrazte do malebné krajiny Vysokých Tater a užijte si dovolenou v hotelu Rysy***. Najdete jej v horské vesničce Tatranská Štrba, která je obklopená kouzelnou přírodou. 

Ubytování nabízí hotel v příjemně zařízených dvojlůžkových pokojích, které jsou nově zrekonstruované. Každý z nich je vybavený přistýlkou, vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV/SAT a rádiem. Hosté mají k dispozici také balkon, který ocení především během hezkých slunečných dní.  

V hotelu se můžete těšit na chutnou polopenzi v místní restauraci. Pro hosty je k dispozici také příjemné posezení v kavárně s terasou.

Vydatný oddych Vám pak zaručí hotelové Relax centrum. Tady můžete využít vstupu do sauny, vířivky nebo si dopřát masáž. Stejně tak si zde zahrajete stolní tenis nebo kulečník.

Bohaté možnosti vyžití přímo v Tatrách

Lokalita Vysokých Tater nabízí nepřeberné množství aktivit, které můžete během svého pobytu podniknout.

Ve volném čase se věnujte například turistice - možností je víc než dost. Vydat se můžete na procházky do přírody nebo zdolávat okouzlující a majestátní hory Vysokých Tater.

Kromě toho se můžete osvěžit v nedalekých aquaparcích (Poprad a Vrbov), které ocení především ti nejmenší návštěvníci. Díky nespočtu zábavných atrakcí se tu však nudit nebudou ani dospělí.

Milovníci cyklistiky pak určitě zajásají nad velkým množstvím bezvadných cyklistických stezek, které Vás provedou přírodními krásami Vysokých Tater.

Vyrazit na výlety můžete také na tato zajímavá místa:

  • Skanzeny (Priblina, Vlkolínec)
  • Jeskyně (Važecká jeskyně, Demänovská jeskyně Svobody a Ledová jeskyně)
  • Hrady a zámky (Spišský hrad, kaštel ve Strážkach, Staroľubovianský zámek)
  • Slovenský ráj, Pieninský národní park...

Hotel Rysy *** (staré)

Tatranská Štrba, Tatranská Štrba
Slovenská republika

+421 904 303 777

recepcia@hotelrysy.sk

Check in
Check out
4,67/5
Celkem 3 hodnocení