Na Slovensku je krásně, vydejte se třeba na Oravu do Penzionu Kamenec a užijte si pobyt u Oravské přehrady. Čeká vás tu polopenze, potěší také welcome drinky či možnost vstupu do wellness. Užijete si také zapůjčení kol či šlapadel a skvělé slevy. Na dosah budete mít také oravský hrad či aquapark.

O ubytování

Penzion Kamenec se nachází v krásné lokalitě ideální pro aktivní odpočinek, turistiku, vodní sporty i lenošení v obklopení přírodou. Na penzionu ale nezahálejte příliš dlouho, čekají vás totiž krásy Oravy. Projeďte si je na kole nebo se na vše podívejte rovnou z vodní hladiny Oravské přehrady (18 km), kterou můžete přeplout na loďce. Navštivte určitě i jedinečné muzeum kávy v Krušetnici (3 km), Oravskou železnici (12 km) nebo Oravský hrad (20 km). V zimě pak využijte skvělé sjezdovky ve Ski pohoda (5 km) nebo Orava snow (10 km). Oblíbený je také Ski areál Kubínská hola (25 km).

Kde budete spát?

Ubytování je zajištěnou ve dvou a vícelůžkových pokojích, které jsou krásně světlé, zařízené dřevěným nábytkem a vlastní koupelnou s vanou a WC.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci penzionu vám naservírují snídaně i večeře, které si vyberete z menu. Na výběr jsou tradiční slovenská jídla, ale i čerstvé ryby a italské těstoviny nebo pizza. Interiér restaurace je velmi příjemně zařízený a starat se o vás bude milý personál.

Penzión Kamenec

Poriečie 32 , Zákamenné
Slovenská republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 5 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,2 km
Zastávka
0,7 km
Sjezdovka
12,2 km