Vila Dedo *** stojí v klidné části Tatranské Lomnici přímo u horského potůčku. Své jméno získala díky fantastickému výhledu na panorama Lomnického štítu, který místní odedávna přezdívají jednoduše "Dedo". Kromě výhledu si tu rozhodně užijete i pohodu v komfortních pokojích s kávou i čajem, slevu do obchodu suvenýry a dvě pohlednice jako dárek. Děti do 6 let budou mít pobyt s vámi zdarma. Dokoupit si můžete snídaně, polopenzi i plnou penzi.

O ubytování

Vila Dedo *** se nachází v centrální části oblíbeného letoviska Tatranská Lomnice a svým hostům poskytuje jedinečný výhled na panoramata vrcholů Vysokých Tater. Jedná se o ideální místo pro aktivní dovolenou v kterémkoliv ročním období. Zdolejte nejvyšší slovenské vrcholy Gerlachovský štít (15 km), Lomnický štít (13 km), nebo Slavskovský štít (13 km). Milovníci zimních sportů zajisté ocení, že nejbližší ski areál je vzdálen pouze 1 km od ubytování. Oblíbené lyžařské středisko je také ve vedlejší obci Vysoké Tatry (6 km). Spoustu možností vyžití nedaleký Poprad (15 km), kde najdete mimo jiné vodní park AquaCity Poprad.

Kde budete spát?

Ubytováni budete na dvoulůžkovém pokoji. Kvalitní spánek zajistí prostorné postele s ortopedickými matracemi a antialergickými přikrývkami i polštáři. K vybavení pokojů dále patří WiFi připojení, satelitní televize, lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, základní kuchyňské vybavení a trezor. Součástí je také vlastní koupelna se srchovým koutem a fénem.

Vila Dedo ***

Vila Dedo ***

Tatranská Lomnica 14736 , Vysoké Tatry
Slovenská republika

+421 904 554 340

vilaborievka@gmail.com

Check In
15:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
1 km
Aquapark
11 m
Sjezdovka
1 m