Relaxační pobyt pro dva nebo pro celou rodinu na Slovensku. V Termálech Malé Bielice vás kromě gurmánské polopenze a ubytování v pokoji Standard čekají vnitřní i venkovní relaxační bazény, hydromasáže, saunový svět, fitness zóna a další atrakce, které si zamilujete.

Relaxační pobyt v hotelu propojeném s wellness

V Termálech Malé Bielice vám ke spokojenosti nebude chybět vůbec nic. Ubytováni budete v hotelové budově, která je přímo propojena s termálním wellness. Z pokoje tak můžete jít rovnou v plavkách a županu.

Každý pokoj Standard má pohodlné manželské lůžko, klimatizaci, satelitní TV, WiFi připojení, ledničku, balkón a samozřejmě také vlastní koupelnu.

Místní restaurace, ve které si pochutnáte na gurmánské polopenzi, nabízí to nejlepší ze slovenských i mezinárodních specialit. Příjemným doplněním jsou i vynikající domácí dezerty a vína.

Lázeňský komplex plný odpočinku

Termály Malé Bielice jsou místem relaxu a zdraví. Jejich základním kamenem je minerální termální voda o teplotě 27 - 38 °C. Koupat se můžete v den příjezdu už od 9:00 hodin, v den odjezdu pak až do 21:00 hodin (pokoj je však nutné opustit do 10:00 hodin).

Kromě wellness, kde si odpočinete v hydromasážním, klidovém i venkovním bazénu, si můžete dopřát také mnoho procedur, masáží (klasická a rekondiční masáž, medová masáž, čínská tlaková masáž, baňkování atd.) a polehávání v odpočinkových zónách. Na místě naleznete i fitness zónu.


NOVINKA: Od letní sezóny se těšte na nový zrekonstruovaný venkovní bazén, nový venkovní relaxační bazén s tryskami a také na in-line dráhu. Takže si nezapomeňte přibalit kolečkové brusle.


Za příplatek lze navštívit také saunový svět s finskou a infra saunou, které zvyšují imunitu a fungují tak jako preventivní opatření proti různým chorobám. Otevírací hodiny wellness jsou každý den od 9:00 do 21:00 hodin, areál je otevřen celoročně.

Termály Malé Bielice

Kúpelná 103 - 105, Partizánske
Slovenská republika

+ 421 910 100 109

recepcia@termalymalebielice.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zákaz domácích mazlíčků
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3,6 km
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
0,9 km