Relaxační pobyt pro dva nebo pro celou rodinu na Slovensku. V Termálech Malé Bielice vás kromě gurmánské polopenze či plné penze čekají vnitřní i venkovní relaxační bazény, hydromasáže, saunový svět, fitness zóna a další atrakce, které si zamilujete. Ubytováni budete v nové budově v pokoji Superior či VIP dle výběru.

Relaxační pobyt ve zbrusu novém hotelu

V Termálech Malé Bielice vám ke spokojenosti nebude chybět vůbec nic. Ubytováni budete ve zbrusu nové hotelové budově, která je přímo propojena s termálním wellness. Z pokoje tak můžete jít rovnou v plavkách a županu.

Pokoje Superior i VIP mají kromě pohodlné postele a vlastní koupelny také balkón s posezením, smart TV, miniledničku, fén a trezor. Pokoje VIP jsou umístěny v klidnější a tišší části budovy, mají navíc designový vzhled a rychlovarnou konvici.

Místní restaurace, ve které si pochutnáte na gurmánské polopenzi či plné penzi, nabízí to nejlepší ze slovenských i mezinárodních specialit. Příjemným doplněním jsou i vynikající domácí dezerty a vína.

Lázeňský komplex plný odpočinku

Termály Malé Bielice jsou místem relaxu a zdraví. Jejich základním kamenem je minerální termální voda o teplotě 27 - 38 °C. Koupat se můžete v den příjezdu už od 9:00 hodin, v den odjezdu pak až do 21:00 hodin (pokoj je však nutné opustit do 10:00 hodin).

Kromě wellness, kde si odpočinete v hydromasážním, klidovém i venkovním bazénu, si můžete dopřát také mnoho procedur, masáží (klasická a rekondiční masáž, medová masáž, čínská tlaková masáž, baňkování atd.) a polehávání v odpočinkových zónách. Na místě naleznete i fitness zónu.


NOVINKA: Od letní sezóny se těšte na nový zrekonstruovaný venkovní bazén, nový venkovní relaxační bazén s tryskami a také na in-line dráhu. Takže si nezapomeňte přibalit kolečkové brusle.


Za příplatek lze navštívit také saunový svět s finskou a infra saunou, které zvyšují imunitu a fungují tak jako preventivní opatření proti různým chorobám. Otevírací hodiny wellness jsou každý den od 9:00 do 21:00 hodin, areál je otevřen celoročně.

Tipy na výlet

Hvězdárna v Partizánskom

Zpestřete si výlet návštěvou hvězdárny, která nabízí pozorování pro veřejnost. Mrkněte se na Slunce, Měsíc nebo planety jako třeba Mars, Venuše či Jupiter. Zavolejte a dohodněte si svůj termín.

ZOO Bojnice

Zoologická zahrada Bojnice je ideálním místem pro výlet, ať už jste vyrazili na dovolenou se svými ratolestmi, nebo je vaším cílem romantika ve dvou. Zahrada s expozicí rozprostírající se na rozloze 20 ha nabízí možnost obdivovat vlky, medvědy, lemury, lvy, slony i zvířata jako jsou jeleni a sovy. Vyrazte obdivovat zázraky přírody, ZOO Bojnice je navíc velice útulná, udržovaná a těší se výborné pověsti mezi nadšenými návštěvníky.

Zubří obora

Jediné místo na celém Slovensku, kde si můžete prohlédnout zubra evropského - největšího savce Evropy. Chráněný areál leží v objetí lesů u obce Topoľčianky.

Termály Malé Bielice

Kúpelná 103 - 105, Partizánske
Slovenská republika

+ 421 910 100 109

recepcia@termalymalebielice.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Zákaz domácích mazlíčků
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,6/5
Celkem 142 hodnocení