Zažijte na vlastní kůži kouzlo Piešťan. V Harmony Rezortu s krásnou zahradou si užijete skvělou polopenzi, klasickou masáž i rašelinový zábal a díky slevě 20 % si oddechnete ještě víc při léčivých procedurách podle vlastního výběru. Pobyt vám zpříjemní i káva a koláč každý den zdarma.

Klidný resort u břehu přehrady Sĺňava

Užijte si dovolenou v populárních Piešťanech v Harmony Resortu, který se nachází v těsné blízkosti vodní nádrže Sĺňava. Pokud hledáte tichý areál obklopený přírodou, ve kterém budete moci nerušeně relaxovat, pak jste na správné adrese. Zároveň ale najdete v okolí dostatek možností pro kulturní vyžití.

Plně zrekonstruovaný resort tvoří 20 pokojů. Některé pokoje i apartmány mají balkon, dostupná je i velká terasa s výhledem na areál a rekreační část Sĺňavy. Každý pokoj má vlastní koupelnu, samozřejmostí je i velká LCD TV.

Každý den se v Harmony Resortu můžete těšit na bohaté snídaně podávané formou bufetu. Po dni plném procedur a odpočinku si dopřejte chutnou večeři. Pokud se vám za obědy nebude chtít chodit daleko, můžete si je doplatit přímo v Resortu. Pobyt plný relaxu bude dokonalý také díky pravidelnému posezení s výbornou kávou a koláčem.

Nechte se hýčkat při procedurách

Do lázní se patří vydat za odpočinkem a léčebnými procedurami. Můžete se těšit na masáže nebo různé zábaly. Vychutnejte si také relax v sauně nebo vířivce. Nebojte se vyzkoušet i něco nového - třeba elektroléčbu.

Areál dále tvoří pečlivě vybudovaný park, japonské posezení, místo na grilování, koliba a tenisové kurty. Možností na odpočinek bude tedy dost po celou dobu pobytu. Pro malé ratolesti je zde dětské hřiště s možností vyvádění na trampolíně nebo kolotoči.

Penzion Harmony Rezort ***

Rekreačná 9, Piešťany
Slovenská republika

+421 902 836 694

manager@harmonyrezort.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,8 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
3,6 km
Zastávka
3,3 km
Aquapark
0,7 km