Zažijte na vlastní kůži kouzlo Piešťan. V Harmony Rezortu s krásnou zahradou si užijete skvělou polopenzi, klasickou masáž i rašelinový zábal a díky slevě 20 % si oddechnete ještě víc při léčivých procedurách podle vlastního výběru. Pobyt vám zpříjemní i káva a koláč každý den zdarma.

Klidný resort u břehu přehrady Sĺňava

Užijte si dovolenou v populárních Piešťanech v Harmony Resortu, který se nachází v těsné blízkosti vodní nádrže Sĺňava. Pokud hledáte tichý areál obklopený přírodou, ve kterém budete moci nerušeně relaxovat, pak jste na správné adrese. Zároveň ale najdete v okolí dostatek možností pro kulturní vyžití.

Plně zrekonstruovaný resort tvoří 20 pokojů. Některé pokoje i apartmány mají balkon, dostupná je i velká terasa s výhledem na areál a rekreační část Sĺňavy. Každý pokoj má vlastní koupelnu, samozřejmostí je i velká LCD TV.

Každý den se v Harmony Resortu můžete těšit na bohaté snídaně podávané formou bufetu. Po dni plném procedur a odpočinku si dopřejte chutnou večeři. Pokud se vám za obědy nebude chtít chodit daleko, můžete si je doplatit přímo v Resortu. Pobyt plný relaxu bude dokonalý také díky pravidelnému posezení s výbornou kávou a koláčem.

Nechte se hýčkat při procedurách

Do lázní se patří vydat za odpočinkem a léčebnými procedurami. Můžete se těšit na masáže nebo různé zábaly. Vychutnejte si také relax v sauně nebo vířivce. Nebojte se vyzkoušet i něco nového - třeba elektroléčbu.

Areál dále tvoří pečlivě vybudovaný park, japonské posezení, místo na grilování, koliba a tenisové kurty. Možností na odpočinek bude tedy dost po celou dobu pobytu. Pro malé ratolesti je zde dětské hřiště s možností vyvádění na trampolíně nebo kolotoči.

Tipy na výlet

Piešťany

Piešťany poskytují mnoho možností trávení volného času – od procházek po lázeňské kolonádě, přes menší výlety do okolí, až po výlety do nedalekých Malých Karpat. Piešťany nejsou jenom lázeňským městem, pulzují také historií a kulturou. V letních měsících můžete navštívit třeba oblíbené hudební festivaly Grape a Topfest. O zajímavý program navečer se postará Kursalon - Kúpeľná dvorana v centru města, kde se odehrává množství kulturně-společenských akcí (koncerty, taneční večery, výstavy, divadelní představení apod.).

Lázně Piešťany

Staletími ověřené lázně v Piešťanech jsou dnes známé po celém světě. Jejich minerální termální voda s unikátním sirným léčivým bahnem tvoří jednu z blahodárných složek procedur. Velice účinné jsou také pokrokové metody léčby revmatismu, pohybového aparátu a nervového systému pomocí procedur jako jsou bahenní zábaly, balneoterapie, zrcadliště šlapací koupel, diatermie a mnohé další. Lázně navíc leží v tiché oblasti na řece Váh, která je jako stvořená pro relaxaci a načerpání nové energie do života.

Dům umění Piešťany

Tento moderní architektonický skvost Ferdinanda Milučkého zdobí městský park v Piešťanech. V jeho útrobách můžete navštívit rozmanité kulturní akce jako jsou výstavy, hudebně-zábavná představení i filmové akce a přenosy oper z Metropolitní opery v New Yorku. Dům umění Piešťany patří pod folklorní soubor Lúčnica, díky čemuž zde soubor pravidelně vystupuje. Častým hostem je i Divadlo Bolka Polívky z Brna se svým pestrým programem. Dům také několikrát do roka poskytuje zázemí pro nejrůznější lokální i mezinárodní festivaly, mezi nimi Cinematik, Piešťanské Rendezvous či Music festival Piešťany.

Penzion Harmony Rezort ***

Rekreačná 9, Piešťany
Slovenská republika

+421 902 836 694

manager@harmonyrezort.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,54/5
Celkem 13 hodnocení