Obec Nová Lesná je známá tím, že má nejkrásnější výhled na Vysoké Tatry. Užijte si ho naplno spolu se všemi lákadly regionu a ubytujte se v Penzionu Crystal. Čeká vás bohatá polopenze, káva i čaj zdarma a sleva 20 % v blízkém Aquaparku Poprad. Nádhernou okolní přírodu si ještě lépe vychutnáte na lyžích či na kole, které si můžete vypůjčit přímo v penzionu.

Dovolená v příjemném Penzionu Crystal pod Tatrami

Penzion Crystal nabízí ubytování v komfortních dvou- až čtyřlůžkových pokojích ozdobených dřevěnými prvky. Po náročné túře si odpočinete v pohodlných postelích, v pokojích nechybí televizor, ani samostatná koupelna se sprchovým koutem nebo rohovou vanou a toaletou.

Energii před výšlapem nebo lyžováním doplníte při vydatné snídani podávané formou bufetu. Penzion má vlastní jídelnu, kde si kromě chutných pokrmů z tradiční české kuchyně můžete sami připravit kávu či čaj přesně tak, jak to máte nejraději. Skvělou večeři si za vyberete z večerního menu.

S větrem o závod i bez vlastního vybavení

Ať už jste turisté pohodáři, nebo neohrožení vytrvalostní sportovci, Vysoké Tatry si rozhodně užijete. Celý Národní park a jeho okolí křižují nádherné turistické i běžkařské trasy. Pokud nebudete vědět, kterou stezkou se vydat nejdřív, poraďte se s ochotnými a věčně usměvavými majiteli - okolí svého penzionu důvěrně znají.

Zlákaly vás skvěle udržované svahy v okolí Vysokých Tater, ale nevzali jste si lyžařskou výstroj? Nevadí, v Penzionu Crystal si můžete půjčit lyže či snowboardové vybavení a okusit štípání mrazu na tvářích i vzrušující rychlost. Je snadné podlehnout kouzlu skvěle upravených lyžařských středisek Jakubova louka nebo Tatranská Lomnica.

Tipy na výlet

Dolný Smokovec - Pod Lesom

Lyžařské středisko Pod Lesom se nachází v Dolnom Smokovci Pod Lesom v tichém a kouzelném prostředí Vysokých Tater (10 km od Popradu). Návštěvníkům je k dispozici středně náročná sjezdovka o délce 400 m s celkovým převýšením 50 m. Je mechanicky zasněžovaná a upravovaná během celé lyžařské sezóny. Pro začátečníky či méně zkušené lyžaře jsou zde lyžařské kurzy.

Starý Smokovec

Nejstarší tatranská osada je v současnosti administrativním centrem Vysokých Tater a významným dopravním uzlem. Díky trati Tatranské elektrické železnice a lanovce na Hrebienok je základnou pro nadšené turisty bažící po kráse sousedních velehor.

Kostel Starý Smokovec

Kostel ve Starém Smokovci je skutečným unikátem. Zaujme vás svým bohatým vyřezáváním a zdobením, protože je postaven ve vysokohorském alpském stylu. Tento kostel patří mezi nejkrásnější stavby nejen ve Starém Smokovci, ale i v celých Vysokých Tatrách. Kromě krásné architektury vás čeká i nezapomenutelný výhled na krásy okolní přírody.

Penzion Crystal

Školská 189 , Nová lesná, 059 65, Nová Lesná
Slovenská republika

+421 905 743 325

penzion.crystalski@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček povolen
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno