Vyzkoušejte léčivé účinky termálních lázní Podhájská. Ubytováni budete v pohodlných pokojích Penzionu Pulse s výhledem na lesy. V ceně balíčku jsou bohaté bufetové snídaně a servírované večeře o třech chodech, v letní sezóně také doprava na koupaliště.

O ubytování

Ubytujte se v Penzionu Pulse se skvělou atmosférou, který se nachází v té nejkrásnější části obce Podhájska - Belek, odkud se můžete kochat výhledem na lesy. Termální koupaliště je vzdáleno jen 1,5 km od penzionu.

Kde budete spát?

Budete ubytováni v zrenovovaných pokojích s balkonem, televizí a WiFi připojením, kde nechybí ani vlastní koupelna se sprchou. V letních měsících vás potěší klimatizace v každém pokoji.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci penzionu se můžete těšit na snídani z bohatého snídaňového menu i večeře s výběrem ze dvou nebo tří menu. Personál restaurace pro vás připraví tradiční speciality jižního Slovenska, nechybí ani mezinárodní pochoutky. Pochutnáte si zde také na dobrém víně od domácích vinařů.

Termální koupaliště Podhájská Tip na výlet

Areál lázní se rozprostírá na 12 ha. Najdete zde několik bazénů s termální vodou – sedací, ochlazovací i dětský bazén. Dále také tobogány, sportovní hřiště a spoustu atrakcí. Voda v lázních se často srovnává s vodou z Mrtvého moře. Unikátní složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům. V tomto areálu najdete také Wellness centrum Aquamarín s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness).

Otevírací doba: (může se lišit dle sezóny)

  • PO: zavřeno
  • ÚT–NE: 9:00–20:00 hodin

Vstupné: (může se lišit dle sezóny)

  • Venkovní bazénový svět:
    • Dospělí: 12 €/osoba/celodenní vstup
    • Děti: 6 €/osoba/celodenní vstup
Více informací

Kde budete relaxovat?

Kromě termální vody v na koupališti či v lázních Podhájska nevynechejte ani koupání ve bazénu se slanou vodou přímo v areálu penzionu.

Penzion Pulse Podhájska

Belek 402 , Podhájska
Slovenská republika

+421 905 277 257

penzion.pulse@gmail.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázaný
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
1,5 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,5 km