Relaxační pobyt v hotelu propojeném s wellness

V Termálech Malé Bielice vám ke spokojenosti nebude chybět vůbec nic. Ubytováni budete v hotelové budově, která je přímo propojena s termálním wellness. Z pokoje tak můžete jít rovnou v plavkách a županu.

Místní restaurace, ve které si pochutnáte na gurmánské polopenzi, nabízí to nejlepší ze slovenských i mezinárodních specialit. Příjemným doplněním jsou i vynikající domácí dezerty a vína.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Daniel ?.)

Prostředí hotelu je pěkné, jen by to patrně chtělo zainvestovat do vybavení pokojů (rozpadající se postele, sušák na prádlo byl asi vytažen z kovošrotu).

Skvělé (Dana S.)

Ubytování bylo pěkné, funkčí klimatizace bez doplatku! Na pokoji ve druhém patře slabší signál Wifi. Kladné hodnocení, areál nebyl přeplněn, místo na vyžití ve všech bazénech. Personál hotelu byl vstřícný, snažili se vyhovět, vždy s úsměvem. Strava - polopenze, večeře - výběr předcházející den ze tří jídel. Snídaně každý den stejné, ale jídla dostatek.

Vynikající (Anna P.)

V Malých Bielicích jsme byli už potřetí - opět velká spokojenost. S okolním stavebním ruchem jsme počítali, nijak nás neobtěžoval, spíš jsme se díky němu už teď těšili na novou podobu termálů :).

Vynikající (Marie Z.)

Líbilo se nám, jídlo dobré, personál ochotný až na špatné počasí. Doporučujeme.

Skvělé (Bořivoj P.)

Prostředí hotelu je příjemné, jen prováděná výstavba nových pokojů a venkovního bazénu rušila náš pobyt. Služby bez námitek, personál hotelu ochotný. Jídlo je odpovídající. Na areálu je již znát pokročilá doba užívání a bylo by vhodné provést nějakou rekonstrukci v pokojích i bazénech !

Vynikající (František F.)

Ubytování velmi pěkné, strava chutná - skvělé brynzové halušky až na neprofesionální přístup servírky na počátku pobytu. Koupání v bazénech perfektní celková spokojenost rádi se budeme vracet.

Vynikající (Jiří ?.)

Vynikající. Prostředí velice pěkné, i když probíhala úprava hotelu. Služby vynikající - obdivuji recepční, že zvládaly docela velký provoz a nenechaly se rozhodit otázkami na věci, které nám už dříve vysvětlily. Co se týká jídla, měli jsme jisté obavy - jiný kraj, jiné chutě, ale byli jsme velice potěšeni, jídlo vynikající a veliké porce. Co se týká výletu, okolí hotelu v rekonstrukci, ale každý by si měl uvědomit, že úpravy jsou nutné a neudělají se přes noc.

Skvělé (Milada V.)

Velmi ochotný a příjemný personál, pobyt trochu narušovala probíhající výstavba nového hotelu.

Skvělé (Hedvika ?.)

Ubytování standardní - v průběhu pobytu se neuklízí. Zhoršilo se stravování - při snídaních neustále něco chybí - když na snídani nepřijdeme hned v 8.00 hodin, tak už máte značně omezený výběr a nedoplní ani chleba. U menu v poledne zmizel dezert, ale zvedla se cena. A největší změna - nový pěkný venkovní bazén má v termálech studenou vodu - tomu zcela nerozumím, protože využívá minimum lidí. Dříve měl 30-31 oC a trávili jsme v něm spoustu času - dnes je skoro prázdný.

Skvělé (Pavel O.)

V termálech Malé Bielice jsme již popáté. Majitel do lázní investoval a zlepšení je vidět. Nemusleli jsme řešit žádný problém.