Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Barbora B.)

Příjemní, vstřícní, ochotní zaměstnanci. Dobré jídlo. Pěkné, čisté ubytování. Vnitřní bazén je taky velkým plusem. Doporučuji pro rodiny s dětmi.

Vynikající (Veronika M.)

Boli sme uz druhy krat. Vyborne miesto, ochotny personal, skvele jedlo, nadmierne ranajky, teplo v celom objekte, bazen ceresnickou.

Vynikající (Denis H.)

Nemám co vytknout, vše bylo dle popisu hotelu. Jídlo bez chyby. Rodina ve vedlejším pokoji byli vegetariáni a moc si pochvalovali kuchařku a domluvu s ní. My jsme byli ubytování celá rodina s 2-dětmi, přitom nejmladší má 9m a vše probíhalo hladce. Po domluvě s ochotným personálem jsme dostali větší pokoj. Rádi se sem příští zimu vrátíme.

Skvělé (Lenka Lošoncziová L.)

Pobyt sa nám páčil, strava chutna, kuchar sikovny, personal mily ustretový. Boli nám poskytnuté všetky služby z kupona.

Skvělé (Jana V.)

Ano, vše jsme obdrželi. Prostředí hotelu průměrné, personál velmi příjemný a ochotný, strava velmi dobrá, ale překvapilo nás, že u hotelového bazénu nebyly sprchy ani šatna.

Vynikající (Petra M.)

Hotel je veľmi Friendly!! Či voči deťom, domácim maznáčikom alebo rôznym požiadavkám ubytovaných! Vysoko ústretový personál, vynikajúca strava (klasická kuchyňa), vlek hneď pod oknom s veľmi priateľským a veselým vlekárom/inštruktorom v jednej osobe! Naozaj Odporúčam!

Vynikající (Katarína ?.)

Hotel je už taký starší, ale čistý. Strava bola dobrá aj majiteľ veľmi ústretový, milý. Mali sme tam aj bazén ako bolo slúbené. Prostredie krásne. Spokojnosť.