Užijte si seniorský relax v Hotelu Thermalpark ***, který se nachází přímo v areálu jednoho z nejoblíbenějších termálních komplexů na Slovensku. Z pokoje můžete vyjít rovnou v plavkách a ponořit se do některého z vnitřních či venkovních bazénů. Užijete si také tři relaxační procedury.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Edita S.)

Hotel odpovídal popisu. Všude bylo čisto, služby vynikající. Personál vždy usměvavý a ochotný pomoci s čímkoliv. Všem známým jsem toto místo doporučila.

Vynikající (Anna K.)

Pěkné ubytování, příjemný personál, strava nám také vyhovovala a koupání a počasí skvělé.

Vynikající (Tomáš M.)

Máme to tam rádi, byli jsme tam potřetí, jsme nadmíru spokojení. Jen u večeře by mohlo být (nějaké) pití zdarma. Jinak spokojenost.

Vynikající (Markéta P.)

Parádní relax, úžasné jídlo i ubytování, rádi se opět vrátíme. Jen restaurace přímo v hotelu chybí.

Skvělé (Vladimíra F.)

Hotel je pěkný, klimatizovaný což jsme ocenili v současném horkém počasí. Pobyt jsme si užili, jen v letní sezoně je zde hlava na hlavě. Plné bazény, takže si zaplavete jen ve studeném. Ten nám však ve čtvrtek vypustili ohledně čištění. Chápu to, ale měli by to provádět v noci jako jinde. Personál v jídelně nebyl moc přívětivý a tvářily se, že jsou tam za trest. V recepci to bylo lepší. Pokojské se také nepřetrhly a některý den nebylo uklizeno vůbec. Ručníky nám vyměnila jen, když jsme si řekli. Mimo sezonu by to bylo určitě lepší.

Vynikající (Miloslav ?.)

Byli jsme velmi spokojeni se stravou i personálem hotelu včetně prostředí hotelu a venkovním prostředím.

Skvělé (Tomáš B.)

Hotel odpovídal popisu, pokoje čisté, vše v pořádku, škoda jen že ještě nebyly v provozu tobogány a lehátka u bazénu jsou zpoplatněné.

Vynikající (Jarmila J.)

Hotel opravdu pěkný, snídaně i večeře nám moc chutnaly, je fakt, že jsme byli vždy mezi prvními strávníky, takže nám nic nechybělo. Personál milý. Tipem na výlet - určitě vodní dílo Gabčíkovo, kde parkování zdarma, vstup na věž s rozhledem také zdarma, to nás příjemně překvapilo.

Vynikající (2 S.)

V tomto hotelu jsme byli již po druhé.Jsme velice spokojeni jak se službami,tak výbornou kuchyní! Rádi se sem opět vrátíme! Největší plus je, že můžete jít v županu z pokoje až do bazénů!

Skvělé (Andrea G.)

Ano, byla jsem podruhé přes Travelking. Nevím, jestli je to o štěstí, ale ubytování luxusní, vše podle představ, ani jsem to tak neočekávala, byla jsem mile překvapena. U první dovolené to tak nebylo.