Termální voda v aquaparku i Římských lázních

Není lepšího místa k oddychu než u slovenského "Mrtvého moře". V Podhájské totiž na jednom místě najdete:

  • Termální lázně Podhájská a koupaliště. Nachází se 1 200 m od penzionu. Celodenní vstup na koupaliště pro dospělou osobu stojí cca 6 - 7 € (dle sezóny), celodenní vstup do wellness centra Aquamarín po - pá stojí cca 20 € (dle sezóny).
  • Římské lázně. Do stylových lázní můžete vstoupit v penzionu Energy (10:00-21:30). I zde najdete termální vodu (33 - 38 °C) a ideální místa k relaxaci jako velký sedací bazén, vířivku a sauny. Nechybí Kleopatřina koupel a masáže.

V termálních lázních Podhájská si můžete dopřát skvělou regeneraci vašeho organismu. Místní léčivá voda má totiž příznivý účinek na dýchací cesty, kůži a na celý pohybový aparát. 

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Drahoslava ?.)

Prostředí v penzionu bylo velmi příjemné,odpovídalo popisu,vše bylo v pořádku. Se službami jsme byli spokojeni,personál byl milý a ochotný.Doporučila bych tento penzion.

Vynikající (Karla Z.)

Prostředí hotelu bylo velmi hezké, personál ochotný. Strava chutná a pestrá, Wellness se nám moc líbil.

Vynikající (Gabriela Z.)

Hotel se nám moc líbil, se službami i se stravou jsme byli moc spokojeni. Za vše dávám za 1.

Vynikající (Lenka K.)

Ubytování bylo skvělé, stejně tak i strava a ostatní služby. Personál byl velice ochotný a vstřícný. Bazén u penzionu byl nádherný a příjemně osvěžující. Velice kladně hodnotíme dovoz na termální koupaliště a zpět. Na dovolené jsme byli s babičkou a dědou a toto nám opravdu zjednodušilo starosti se zajištěním dopravy.

Vynikající (Ludmila ?.)

V Podhajské jsme byli velmi spokojeni, pension pěkný, jídlo a služby vynikající, ani se nám nechtělo zpět domů. Mohu jedině doporučit.

Skvělé (Romana T.)

Penzion je velmi krasny. Uzasny je bazen, do ktereho je pristup kdykoliv behem dne i v noci. Personal take velmi mily, jen si myslim ze cena byla celkem premrstena.

Vynikající (Iva C.)

Byli jsme naprosto spokojení, jediné minus penzionu je poloha, za který nemůže = blízko kolejí, nejsme na hluk projíždějících vlaků zvyklí. Ale zase taková hrůza to nebyla. Jinak vše proběhlo podle popisu, velmi milý byl personál penzionu.

Skvělé (Stano Radic R.)

Z dvoch dní, ktoré sme tam boli bolo jeden deň kúpalisko zatvorené. Žiadny náhradný program, žiadna informácia vopred, žiadny návrh, aby sme zmenili termín.

Vynikající (Lenka T.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní. Strava výborná a personál ústretoví. Odporúčam, veľmi príjemný relax.

Vynikající (Jitka S.)

Vše odpovídalo nabídce a byli jsme s poskytnutými službami spokojeni. Personál byl vstřícný a milý.