Vyzkoušejte léčivé účinky termálních lázní Podhájská. Ubytováni budete v pohodlných pokojích Penzionu Pulse s výhledem na lesy. V ceně balíčku jsou bohaté bufetové snídaně a servírované večeře o 3 chodech v sezóně také bazén a doprava na koupaliště.

Termální voda v aquaparku i Římských lázních

Není lepšího místa k oddychu než u slovenského "Mrtvého moře". V Podhájské totiž na jednom místě najdete:

  • Termální lázně Podhájská a koupaliště. Nachází se 1 200 m od penzionu. Celodenní vstup na koupaliště pro dospělou osobu stojí cca 6 - 7 € (dle sezóny), celodenní vstup do wellness centra Aquamarín po - pá stojí cca 20 € (dle sezóny).
  • Římské lázně. Do stylových lázní můžete vstoupit v penzionu Energy (10:00-21:30). I zde najdete termální vodu (33 - 38 °C) a ideální místa k relaxaci jako velký sedací bazén, vířivku a sauny. Nechybí Kleopatřina koupel a masáže.

V termálních lázních Podhájská si můžete dopřát skvělou regeneraci vašeho organismu. Místní léčivá voda má totiž příznivý účinek na dýchací cesty, kůži a na celý pohybový aparát. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva ?.)

V hotelu jsme byli velmi spokojeni, nelze vůbec nic vytknout. Majitel i personál byli naprosto úžasní. Vybavení a možnosti jsou dostačující i pro velmi náročné klienty. Můžeme vřele doporučit.

Vynikající (Libuše D.)

Vše bylo v naprostém pořádku, příjemné prostředí, milý a vstřícný personál, chutné jídlo.

Skvělé (Irena C.)

Prostředí hotelu krásné, strava výborná, pouze ubytování poslední den, hrůza, ale to jsem si částečně zavinila sama, neověřila jsem si, jak zahradní domek vypadá, vlastně skladiště plné komárů, záchod veřejný, lednička žádná a nefungující televize. Personál skvělý. Zákazníkům doporučuji, pokud nemají zajištění pobyt na dobu, kterou chtějí, ať nepřistupují na náhradní, raději obejít Podhájskou, kde je spousta volných penzionů.

Vynikající (Karla Z.)

Prostředí hotelu bylo velmi hezké, personál ochotný. Strava chutná a pestrá, Wellness se nám moc líbil.

Vynikající (Lenka T.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní. Strava výborná a personál ústretoví. Odporúčam, veľmi príjemný relax.

Vynikající (Pavlína R.)

Pobyt byl dárek pro rodiče a vrátili se velmi spokojení. Zejména si pochvalovali vstřícný personál, chutnou stravu a bezproblémové využití slevy v Římských lázních.

Skvělé (Drahoslava ?.)

Prostředí v penzionu bylo velmi příjemné,odpovídalo popisu,vše bylo v pořádku. Se službami jsme byli spokojeni,personál byl milý a ochotný.Doporučila bych tento penzion.

Skvělé (Romana T.)

Penzion je velmi krasny. Uzasny je bazen, do ktereho je pristup kdykoliv behem dne i v noci. Personal take velmi mily, jen si myslim ze cena byla celkem premrstena.

Vynikající (Karel ?.)

byli jsme spokojeni celkově se vším,s prostředím,ubytováním i se stravováním a personál na 1.

Skvělé (Vlastimila N.)

Prostředí bylo nádherné, strava byla velice pestrá, personál příjemný, určitě bych pobyt doporučila dalším zájemcům.