Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Andrea K.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, pokoje čisté, strava výborná, okolí hotelu krásné, hlavně krásný výhled z terasy na Tatry.

Vynikající (Miroslav B.)

Za ty finance? Pro mne luxus. Hotel byl čistý, jídlo skvělé, recepční aktivní, nemám co vytknout.

Vynikající (Viktória J.)

Veľmi pekne upravené prostredie hotela, samotný hotel je veľmi čistý, útulný a dobre vybavený. Dostali sme izbu, ktorá bola situovaná s výhľadom na končiare Slavkovského a Lomnického štítu. Personál hotela ústretový, ochotný, príjemný, strava výborná. Medzi veľa možnosťami na výlet je teraz top novinka navštíviť chodník nad korunami stromov v Bachledovej doline.

Vynikající (Ladislav K.)

Prostrie zodpovedalo popisu prostredie pekne. Poskytnute služby boli ako bolo uvedené na kupone, poskytnute služby boli na vysokej urovni. Personal hotela na velmi dobrej urovni.

Vynikající (Milena T.)

Obsluha příjemná, stravy výborná, jen nabídka wellnessu - sauna na 30minut je o ničem.

Vynikající (Jarmila K.)

Krásný hotel s úžasným výhledem na Tatry. Personál velmi milý a ochotný, vířivka dost horká, ale čistá. Polopenze formou bufetu perfektní, vždy doplňováno a všeho dost. Určitě hotel doporučím a určitě se do něj vrátíme.

Vynikající (Denisa K.)

Prostředí hotelu moc pěkné,krásný výhled na Tatry a moc dobré umístění všude po okolí krásné výlety.Ubytování a strava podle poukazu vše odpovídalo jen nikde není uvedeno,že nápoje k večeři nejsou v cenně.Není to žádní hrůza jen je dobré s tím počítat dopředu.

Vynikající (2 J.)

Maximální spokojenost, především s lokalitou, hotelem, stravou a personálem. Služby naprosto v pořádku.

Vynikající (Petra ?.)

Ano, byli jsme spokojeni a bez výhrad půvabné ubytování, velmi milý personál. Dáváme ve všem 5 hvězdiček.

Vynikající (Věra K.)

Pobyt od 1.-7.7., byli jsme spokojeni velice. Personál příjemný, strava výborná - neustále doplňováno a bohatý výběr jídla. Tip na výlet: auto jsme nechali na parkovišti a koupili si jízdenky na zubačku a vyráželi jsme, počasí bylo ideální.