Užijte si báječnou dovolenou uprostřed krásné přírody jen kousek od termálního Aquaparku Bešeňová. Těšte se na ubytování v penzionu Gazdovský dvor s polopenzi v tradiční slovenské restauraci. Obdržíte také Liptov Region Card, se kterou získáte mnoho výhod. Čeká vás také Gopass a slevy do okolních aquaparků a na lanovky.

Penzion u oblíbených termálů v Bešeňové

Jestli si chcete pořádně odpočinout, jeďte do Penzionu Gazdovský dvor uprostřed malebné přírody slovenských hor a termálních pramenů. Na dosah budete mít Národní park Nízké Tatry i populární vodní park Gino Paradise Bešeňová.

Ubytováni budete v pokoji, který je vybaven stylovým dřevěným nábytkem, ručně háčkovanými záclonami, podomácku tkanými koberci a peřinami naplněnými skutečným peřím. Součástí pokojů je vlastní koupelna s toaletou i TV/SAT. Některé pokoje mají také prostornou terasu s posezením.

Polopenzi si vychutnáte v restauraci přímo v penzionu. Majitelé si zakládají na rodinném osobním přístupu a připraví pro vás poctivá slovenská jídla dle tradičních receptur. Ochutnat byste měli brynzové halušky i domácí sýry. Večer vás potěší posezení u krbu nebo v restauraci na baru. V létě je u penzionu k dispozici venkovní krytá terasa s grill barem.

Tipy na výlet

Ski Jasná Nízké Tatry

Jasná Nízké Tatry, to je nádherné prostředí, ve kterém si každý lyžař bude připadat jako v pohádce. Největší lyžařská aréna na Slovensku nabízí lyžování na severní i jižní straně Chopku, a to od prosince až do konce dubna. Středisko disponuje 49 km perfektně upravených sjezdovek, ze kterých si vybere každý - ať už vyrážíte na dovolenou se svými dětmi, nebo si chcete dopřát pořádnou adrenalinovou profi jízdu, Jasná vám svou nabídkou vyjde vstříc.

Aquapark Tatralandia

Místo plné dobrodružství a zábavy zasazené do kouzelné krajiny Liptova. To je Tatralandia, která se může pochlubit titulem největšího areálu vodní zábavy s ubytováním ve střední Evropě. Malí i velcí se zde dokonale vyřádí ve 14 bazénech s mořskou, termální nebo čirou vodou či na 26 tobogánech, skluzavkách a nejrůznějších atrakcích. A kdyby náhodou pršelo, je tu Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Demänovská jeskyně Svobody

Nejnavštěvovanější jeskynně na Slovensku se nachází v Demänovské dolině, 11 km od Liptovského Mikuláše. Právem patří k obdivovaným skvostům, má totiž systém chodeb, podzemních síní i bohatou krápníkovou výzdobu. Kromě stalaktitů a stalagmitů tu najdete kamenné vodopády a bohatě zdobená jezírka s krápníkovými lekníny na hladině.

Penzión Gazdovský dvor

Bešeňová 159, Bešeňová
Slovenská republika

+421 944 441 908

info@gazdovskydvor.com

Check in
14:00 - 18:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,64/5
Celkem 170 hodnocení