Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marie P.)

Strava vynikající. Wellness super. Jenom uvítací drink jsme očekávali Tatranský čaj.

Vynikající (Martin König K.)

Děcka, až na Zlatého bažanta, za kterého ale snad hotel nemůže, to bylo všechno boží. Moc dobře tam vaří, takže jsme se každý den dvakrát přežrali. Nešlo to jinak, všechno bylo moc dobré. V osm zavírají restauraci, ale to jsme vyřešili popíjením na pokoji a hraním Člověče nezlob se. Ostatní účastníci zájezdu kladně hodnotí i wellness aspekt, který já hodnotit nemůžu, protože mě tyhle panské móresy neberou. Příští rok jedeme zase. Umístění pod bobovou dráhou a kousek od lanovky na Lomničák jsou další plusové body.

Vynikající (Alena M.)

Pobyt zodpovedal popisu, všetky služby (ubytovanie, strava, wellnes) boli na výbornej úrovni.

Skvělé (Michaela K.)

Par nedostatků: pokoj horší kvalita na to ze to je tolika hvezdičkový hotel, děravá prostěradla, roztrhaná postýlka pro malého. Chyběla Varná konvice, nefunkční lednička. I přes urgence s lednickou neudělali nic. Jinak jídlo vynikající.

Vynikající (Marie Havlíčková H.)

Pobyt velice luxusní. Hotel čistý, s pěkným vybavením. Strava velice chutná a s velkým výběrem. Persovál velice milý a ochotný.

Vynikající (Roman K.)

Hotel Tulipán má úžasnú polohu, vďaka tomu sa človek zaobíde celú dovolenku aj bez auta, navyše ponúka krásny výhľad na Tatry. Večere v podobe bufetových stolov boli skvelé. Izba je zariadená veľmi prakticky a vybavená kuchynka na izbe veľmi poteší najmä rodinu s deťmi.

Vynikající (Ladislav J.)

Ano, dostali jsme vše co jsme měli v kupónu. Prostředí bylo báječné. Personál byl zdvořilý, příjemný s profesionálním vystupováním, velmi ochotný. Wellness bylo čisté a plně funkční.

Vynikající (Eliška T.)

Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu. Strava byla velmi dobrá, personál ochotný a velmi příjemný. Doporučila bych ale udělat "obnovu" ručníků - ručníky byly čisté, ale některé byly potrhané a některé zabarvené.

Skvělé (Katarína B.)

Ubytovanie (apartmám) bolo v poriadku, čisto, strava - dalo sa vybrať, chýbal mi tam názov jedla (kuracie, bravčové, pečeň), nemuseli by sa dvíhať všetky poklopy, aby sme zistili, čo vlastne tam je. Wellness - nenazvala by som to wellnessom, tri maličké sauny a tri lehátka na odpočívanie.

Vynikající (Pavla ?.)

Ubytování v hotelu Tulipán bylo velmi pěkné, prostorné, čisťounké. Odpovídalo všemu, co poukaz uváděl. Co se týká personálu, tak tomu se nedalo nic vytknout. Jedním slovem senzační. A co bych chtěla vyzdvihnout, tak to v každém případě kuchyň. Co se týká výletů, tak krásné je tam vše. Moc pěkné jsou vodopády Studeného potoka, Rainerova chata, Popradské pleso, Symbolický cintorín, aj.