Parkhotel Centrum ve Slovenském ráji

Parkhotel Centrum se nachází v centru Spišské Nové Vsi, na místě, které se může pyšnit hned dvěma unikáty - nejvyšší kostelní věží na Slovensku (87 metrů) a unikátním náměstím.

Polohu hotelu ocení hlavně ti, kteří nemají k dispozici vlastní auto. Autobusová zastávka a vlakové nádraží jsou totiž od hotelu vzdálené cca 10 minut chůze.

Ubytováni budete v komfortních pokojích s TV, telefonem a minibarem. V restauraci se můžete těšit na tradiční speciality slovenské či mezinárodní kuchyně.


Zákazníci Travelkingu si pochvalují interiéry hotelu. Kladně hodnotí také ochotný a vstřícný personál a stravu v hotelové restauraci.

Dodatečné info

 • Děti do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a služby.

 • Dítě od 3 let či dospělá osoba na přistýlce 13 €/noc se snídaní, 18 €/noc s polopenzí.

 • Zapůjčení dětské postýlky zdarma.

 • Místní poplatek 0,60 €/osoba/noc.

 • Víkendový příplatek (PÁ - NE) 5 €/kupón.

 • Sezónní příplatek (1.7. - 31.8.) 5 €/kupón.

 • Příplatek za apartmán Deluxe 15 €/pokoj/noc.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.

 • Pokud kupujete kupón bez termínu, ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu.

 • Poté, co si koupíte kupón bez rezervace termínu, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.

 • Kupony bez rezervace termínu je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Kupony s online rezervací termínu nelze stornovat. Je možné změnit termín rezervace, pokud se změnou souhlasí poskytovatel ubytování. Pokud si přejete změnit datum, kontaktujte nás na info@travelking.cz nebo během všedních dnů na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 7 €/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dáša ?.)

Prostředí hotelu a čistota na výbornou. Pobyt odpovídal popisu bez chybičky. Personál velmi ochotný a strava na jedničku. Tento hotel bych doporučila všem.

Vynikající (Mária D.)

S pobytem v hotelu jsme byli nadmíru spokojeni.Personál vastřícný, milý, ochotný. Pokoj který jsme měli mít byl v 2.patře. Vzhledem k našemu věku 70+nám nabídli v 1.patře nádherný apartmán de Lux. Snídaně formou bufetu dostatečná. Všechny informace, které obsahovala nabídka byly bezvadné. Děkujeme za hezký pobyt.

Skvělé (Mária M.)

Spokojná - splnil moje ocakavanie. Večere by som uvítala V inej restauracii, pretože reštaurácia, v kt. sme mali večere bola hrozna a bol tam slabý výber jedal.

Tipy na výlet

Slovenský ráj

Slovenský ráj

Vydejte se po dřevěných žebřících skrze divoké lesy a podél řek až k vyhlídkám, z nichž budete mít Slovenský ráj jako na dlani. Mezi nejznámější turistické trasy patří: Suchá Belá, Prielom Hornádu nebo výšlap na Tomašovský výhled, který vás okouzlí výhledem do celých Vysokých Tater. Pohodovou procházku si můžete ve Slovenském ráji užít v jakémkoli ročním období. V blízkosti obcí Spišské Tomášovce a Smižany se nachází Soví skála, pojmenována po svých častých ptačích návštěvnících. Ze skály se vám naskytne pěkná vyhlídka do okolí.

Spišský hrad (UNESCO)

Spišský hrad (UNESCO)

Jedna z nejcenějších památek Spiše se rozkládá na ploše převyšující 4 ha. Spišský hrad je považován za jeden z největších hradních komplexů střední Evropy, je dokladem vývoje architektury na Slovensku od 12. století do 18. století. Tato oblast má však celkově bohatou historii, skála, na které se hrad rozprostírá, byla osídlená už v mladší a starší době kamenné. Nejstarší část hradu, jak odhalily archeologické výzkumy, byla kruhová obytná věž postavená v 11. - 12. století (a ve 13. století zanikla). Dnešní kruhová věž vznikla koncem 13. století spolu s románským palácem a dalšími částmi hradu.

Thermal Park Vrbov

Thermal Park Vrbov

Celoročně otevřené koupaliště nabízí deset bazénů, z toho čtyři jsou dětské. Teplota vody v bazénech se pohybuje od 26 °C do 38 °C. Místní termální voda má blahodárné účinky na pohybové a nervové ústrojí, dýchací a kardiovaskulární systém.