Nechte se zlákat Vysokými Tatrami a užijte si skvělou aktivní dovolenou v Tatranské Lomnici v Hotelu Tatranec. Vychutnáte si slovenské dobroty formou bohatého bufetu i řadu slev ve výši 10 - 50 %. Na dosah máte aquaparky, termály a krásnou přírodu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Olga C.)

Prostredie bolo pekné, bolo vidieť až Lomnický štít, hlavne pred večerou. Personál bol ochotní.

Vynikající (Dagmar K.)

Hotel zodpovedal popisu. Bol síce ďalej od centra, ale dalo sa to zvládnuť. Strava výborná. Personál ochotný.

Vynikající (Rudolf P.)

Pobyt odpovídal popisu a výborné místo pro vycházky a výjezdy do okolí. Autem krásný výlet do termálu ve Vrbově, pěšky až po St. Smokovec. Nádhera. Nově zrenovovaný hotel v Tatranské - krása.

Vynikající (Jiří ?.)

S hotelem jsme byli velice spokojeni, strava byla výborná a personál vynikající. Co bych změnil je akorád sprcha je spojena s umyvadlem a když si neuvědomíte, tak se osprchujete aniž by jste chtěli. Jinak jsme nadmíru spokojeni.

Skvělé (Svatopluk R.)

Ano. Drink na uvítanou jsme museli několikrát připomínat. Strava ano. Po návratu vedoucího z dovolené ještě lepší. Nádherné tůra na Zbojnickou chatu, nesmyslně brzký odjezd poslední lanovky s Hrebenoku.

Vynikající (iva S.)

Hotel byl útulný, čistý, poskytované služby na úrovni, personál vstřícný a velice ochotný, hotel Tatranec mohu jen doporučit. Pobyt bych chtěla příští rok opakovat, proto si budu hlídat info o pobytu v tomto hotelu.

Vynikající (Slávka ?.)

Prostredie hotela bolo pekné, ubytovanie skromnejšie, ale čisté. Personál hotela bol ústretový, veľmi oceňujem poskytnuté informácie ohľadom parkovania, služieb a výletov. Zvlášť musím pochváliť stravovanie, to nebola polpenzia, ale "Lukulské hody" :-) . Môj tip na výlet by bol určite Skalnaté pleso-Svišťovka-Zelené pleso - je to namáhavé, ale odmenou Vám bude nádherná príroda.

Vynikající (Rudolf P.)

Počínaje recepcí - profesionální přístup. Personál a obsluha v jídelně - bez výtky. Kuchyně - jídlo bylo připravováno a podáváno na dobré úrovni. Celkově za 2 manželské páry pochvala všem zaměstnancům. Rudolf Pařik Karviná

Vynikající (Světlana V.)

Pobyt odpovídá popisu. Vše bylo v pořádku i personál byl příjemný. Hotel bych doporučila.

Skvělé (Jana R.)

Prostředí hotelu odpovídající popisu a očekávaní. Neodpovídal popis a nedostatečné zobrazení sociálního zařízení, neboť sprcha byla napojena na umyvadlo ve velice stísněném prostoru, čímž jsme byli trochu zaskočeni. Strava výborná, služby celkem v pořádku, personál milý, vstřícný.