Relaxace ve Vysokých Tatrách

Uvolnit se můžete v sauně, večer pak můžete strávit na zahradě s posezením. V okolí není nouze o aquaparky, využijte proto slevy v rámci balíčku, do Aquacity Poprad máte dokonce vstup zdarma.

Okolí je protkané turistickými trasami a cyklostezkami. Kola si s sebou brát nemusíte, ve vile vám je půjčí. Projeďte se kolem Štrbského plesa nebo si udělejte výlet do Tatranské Lomnice, program je jen na vás.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vladimír M.)

Prostredie hotela bolo pekné, čisté a útulné. Dostali sme všetko čo bolo na kupóne. Personál hotela bol veľmi príjemný, ochotný a profesionálny. Ďalším zákazníkom by sme doporučili pobyt v tomto hoteli.

Vynikající (Dagmar T.)

Ubytování bylo úžasné, již dlouho jsme nezažili tak příjemnou majitelku s personálem. Snídaně byly pestré. Zahrada byla upravena tak, že děti byly úplně nadšené. Aquapark a wellness na velké úrovni ovšem ceny neodpovídají službám a to i vstupy na lanovku a podobně.

Vynikající (Iveta J.)

Prostredie pekné, personál príjemní milí priateľskí, dostali sme všetko čo sme potrebovali.

Vynikající (Jolana ?.)

Ubytovanie nás príjemne prekvapilo a to nielen čistotou a vkusným zariadením izieb alebo wellness ale hlavne prístupom majiteľky. Osobne sa o nás starala počas raňajok, pripravovala nám klasické dobroty ale aj prekvapenie - napríklad palacinky alebo chlebík či vianočku vo vajíčku. Bola vždy usmiata a ochotná pomôcť, poradiť tipy na výlet. Už dávno som takýto prístup na Slovensku nezažila.