V areálu apartmánového domu také můžete posedět na zahradě a využít možnosti grilování. V Karmon Parku je také možné domluvit se na návštěvě farmy, kde vám představí každodenní život na statku s domácími zvířaty. Chovají zde kozy, krávy, ovce, krůty, husy, osla i pštrosa.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (vagner.karel@atlas.cz V.)

Vše v pořádku, prostředí hotelu dobré. Vše co bylo na kuponu splněno. Personál hotelu vstřícný a velice příjemný a slušný.

Vynikající (Naděžda D.)

Velká spokojenost, všechno odpovídalo, skvělý přístup, navíc trampolína, velká spokojenost!

Vynikající (Roman ?.)

Postele staré hodně tvrdé, zásuvky dost uvolněné, v místnosti nebylo žádné křeslo na sezení, ale nepřijeli jsme sem bydlet, ale za teplou vodou a v areálu TO BYLO SUPER.

Skvělé (Jaroslava V.)

Vše bylo v pořádku, snídaně bohaté, prostředí krásné. Jediné minus bylo, že netekla teplá voda.

Vynikající (Lenka K.)

Prostředí apartmánu bylo příjemné. Personál od začátku velice vstřícný. Paní vše vysvětlila. Každý den úklid ve společných prostorách.

Skvělé (Marcela F.)

+Hotel a snídaně výborné, mohu skutečně doporučit. Parkování též a vzdálenost od lázní taktéž. Personál hotelu velmi ochotný. +U lázní bylo několik stánků, kde bylo možno zakoupit sýry či papriku a i netradiční zboží např. konzervy-paštiky z mangalici a večer posedět v teple u slovenského piva i živé hudby. +Nedaleko směrem do centra je obyčejná samoobsluha, kde se dalo nakoupit na kartu docela dobré zboží ze Slovenska či Maďarska jako suvenýry a v centru města obchod s vínem, kde byl velmi dobrý výběr místních vín za dostupné ceny. -Strašně špatně značené silnice, žádné směrovky z Bratislavy. Nejeli jsme po dálnici, ale po okreskách a bohužel v dopravní špičce, takže jsme to hledali a jeli hodně dlouho. I na místě žádné větší směrovky, kde se lázně nachází, obtížně se nám to hledalo ve tmě. -V lázních v sobotu bylo obsazeno nad kapacitu, což se ale asi dalo čekat. Takže žádná lehátka a hodně velký rachot. Ale ve čtvrtek i v pátek v pohodě. -Není tam žádná směnárna, takže je nutno využít bankomat, ale ten v lázních patří k těm dražším, je lepší si vyzvednout peníze v bankomatu v centru.

Vynikající (Libor F.)

Příjemné tiché místo, kousek od lázní. Dům je čistý, standardně vybavený, nic nám zde nechybělo, ale některé věci už by asi zasloužily modernizaci. Celkový dojem z pobytu velmi vylepšila ochota a vstřícnost personálu resp. paní recepční, proto dáváme pět hvězdiček. Rádi sem znovu zavítáme.

Vynikající (Petra V.)

Maximálně, již jsme zde byli a pojedeme zas. Rozšířili možnost o snídaně a to je skvělé. Navíc výborný výběr a stále velmi milý personál.

Skvělé (Lenka B.)

Ochotný a vstřícný personál, snídaně byly standardní, jiné služby nebyly součástí kuponu.

Skvělé (Jana Šindlerová ?.)

Byli jsme spokojeni celkově s prostředím i s recepční apartmánů. Byla velmi vstřícná.