Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marianna M.)

Veľmi milý personál ústretovosť čistota 100 %, raňajky bohaté krásne izby vrelo odporúčam radi sa vrátime.

Vynikající (Luboš B.)

Penzion hodnotím velmi kladně, hezké, čisté prostředí, příjemný personál i majitelka. Vše co bylo v nabídce bylo splněno. Všem vřele doporučuji-sám budu návštěvu opakovat.

Vynikající (julius Z.)

Pobyt zodpovedal popisu. S ubytovaním sme veľmi spokojní, služby v poriadku. Personál milí a ochotní

Skvělé (Renata M.)

Ubytování odpovídalo popisu, jen snídaně celkem stejná. Je to asi tím že nás tam bylo ubytovaných velice málo. Vadil nám ranní budíček jezdících aut po štěrku, tím je vysypaná příjezdová cesta pod okny.

Vynikající (Miroslav Z.)

Byl jsem velmi spokojený s pobytem a splnil veškerá očekávání, také personál byl velmi vstřícný a ve všem nápomocný.

Vynikající (Ivan G.)

S ubytováním a přístupem personálu ke klientovi jsem byl velmi spokojen. Ubytování i strava byly dobré a můžu konstatovat, že nezbývá než být spokojen.

Vynikající (Ladislav R.)

Popis naprosto odpovídal, ubytování u Vodníka II. skvělé, obsluha výborná, trošku horší večeře ( ale za ty peníze ... ) , ale jinak se určitě vrátíme. Děkujeme za super pobyt.

Vynikající (Adriana P.)

S pobytom sme boli velmi spokojní. Kladne hodnotíme zariadenie apartmánu, taktiež jeho umiestnenie priamo nad reštauráciou. Nakoľko máme malé deti, potešili sme sa detskému kútiku a sedačke, takže sme mali pri jedle kľud. Strava výborna, pestrý výber jedál. Vodník nesklamal...strava výborná...pochvala kuchárovi a milému personálu. Naozaj vrelo odporúčam! My sa určite ešte zastavíme!

Vynikající (Silvia P.)

Hotel odpovídal popisu, je krásně vybaven, nový, čistý, personál ochotný, strava slušná. S poskytnutými službami jsme byli velice spokojeni.

Skvělé (Pavel T.)

Ubytování skutečně na úrovni velmi dobrého hotelu, snídaně formou švédského stolu bez problémů co sortimentu, množství i kvality. Vzdálenost od areálu v docházkové vzdálenosti. Za extrémní horka nikdo nemůže, přesto bych klimatizace na pokojích uvítal. Problémy: komáři, frekventovaná silnice a železniční trať přímo pod okny ruší hlavně v noci. Vstupné do areálu se mi zdá dost vysoké (38 euro za 7 vstupů). Služby v lázeňském areálu bez problémů, ceny přiměřené.