Dovolená snů v nových luxusních apartmánech

Apartmánové domy Termál *** se nacházejí v těsném sousedství Thermalparku v Dunajské Strede, s koupalištěm jsou spojené chodbou. Přístup k bazénům je tak maximálně pohodlný.


Užijte si luxus zcela nové stavby. Apartmány jsou v provozu od května 2017 a za tuto krátkou dobu si je zákazníci Travelkingu stihli zamilovat. Nad čisťoučkými, zbrusu novými apartmány nešetří chválou.


Hostům jsou k dispozici moderně zařízená dvoulůžková studia se sociálním zařízením, vlastní kuchyňkou a balkónem. Dům je rozdělený na tři poschodí.

Navštivte stránky hotelu a prohlédněte si, jak jsou řešeny interiéry. Naleznete zde také podrobné pokyny k cestě do apartmánů včetně mapy, abyste svůj vysněný hotel snadno našli.

V ceně balíčku máte bohaté snídaně formou bufetu, které dostanete v Thermalparku.

Dodatečné info

 • Pobyt s online rezervací termínu:
  • U online rezervací si můžete termín závazně rezervovat již při zakoupení kupónu. Zvolte požadovanou variantu kupónu a přes tlačítko “Vybrat termín” označte požadovaný termín rezervace.
  • Po uhrazení objednávky obdržíte kupón s termínem rezervace (není třeba kontaktovat hotel). Při nástupu na pobyt je nutné se prokázat vytištěným kupónem.
 • Pobyt bez termínu:
  • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (info@ubytovaniedunajskastreda.sk, +421 917 986 733). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.
  • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.
 • Kupón není možné využít v termínu 24.12.2019 - 1.1.2020.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Dítě do 5,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Možná přistýlka formou rozkládací matrace za 25 €/noc včetně celodenního vstupu do Thermalparku.

 • Dítě do 5,9 let na přistýlce má snídaně zdarma, snídaně pro děti od 6 let nebo další dospělou osobu za 8 €/den.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • Místní poplatek 1 €/osoba/noc.

 • Povinná vratná kauce při nástupu na pobyt 35 €.

 • Příplatek za státní svátky (27.9., 28.9., 28.10., 17.11., 20.12.2019 - 2.1.2020) 11 €/osoba/noc.

 • Kupony bez rezervace termínu je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Kupony s online rezervací termínu nelze stornovat. Je možné změnit termín rezervace, pokud se změnou souhlasí poskytovatel ubytování. Pokud si přejete změnit datum, kontaktujte nás na info@travelking.cz nebo během všedních dnů na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (HANA S.)

Nevyhovovalo nám ubytování na pokoji 113, který má společnou chodbičku s pokojem 114. Koupelny se nedají uzamknout z venku. Myslím si, že takové pokoje by měla recepční nabídnout spřáteleným rodinám. Není nic příjemného, se v noci při cestě na WC potkávat s cizími lidmi. V koupelnách nelze zapojit topení, chybí zásuvka. Koupili jsme si prodlužovací kabel. Snídaně ve vedlejším hotelu byly chutné a bohaté.

Skvělé (Taťana V.)

Pobyt v apartmánech Termál byl velmi příjemný, i když jsme dorazily ve 12 hodin tak nás rádi ubytovali ihned. Bohaté snídaně, personál na snídaně velmi milý a ochotný. Pokoj čistý a dobře vybavený. Jedině co nás mrzelo že jsme nedostali vše co bylo na kuponu a to 2x dárek, a při odchodu se nás páni na recepci ani ne zeptala jestli bylo vše v pořádku a jestli jsme byli spokojené s pobytem. I přes to Apartmány Termál vřele doporučuji a určitě tam podejem zas.

Vynikající (Olga ?.)

S pobytem v Apartmánu Termál jsme byli s manželem velice spokojeni, popis opravdu odpovídal skutečnosti. Vzdálenost do samotného Termálparku byla minimální, proto jsme byli velice rádi, že jsme obdrželi od následujícího dne po příjezdu čipové hodinky s neomezeným vstupem a mohli se tak kdykoliv během dne vrátit dle potřeby na pokoj (na oběd či kávu...). I u snídaňového bufetu bylo z čeho vybírat a sortiment byl i ochotným personálem doplňovaný. Jen jsme nebyli nikým upozorněni na skutečnost, že lehátka v Thermálparku nejsou pro návštěvníky Aparmánů zdarma a je nutné si je každý den předplatit.

Tipy na výlet

Thermal Park Dunajská Streda

Thermal Park Dunajská Streda

Thermalpark v Dunajské Strede je jedno z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších středisek na jižním Slovensku. Dokonalý relax i zábava vás čekají na ploše 18 ha. K dispozici budete mít celkem 10 vnitřních i vnějších bazénů s léčivou a termální vodou o teplotě 26 - 39 °C. Příznivě působí především při potížích pohybového ústrojí. Pro děti je tady dětský bazén se skluzavkou a přes léto i dětský klub s pestrým programem, který vaše dítko dostatečně zabaví. Pro ty odrostlejší ratolesti je tady věž se sedmi tobogány, vybít si energii můžete i při sportovních aktivitách (plážový minigolf, multifunkční hřiště, stolní tenis, šachy).

Dunajská Streda

Dunajská Streda

Ať už vás lákají muzea nebo historické památky, zde si přijdete na své. Navštivte třeba římsko-katolický kostel sv. Juraja nebo radnici na Hlavní ulici. Obdivovat můžete i Žitnoostrovské muzeum v budově kaštiela, nebo výstavy v Galerii Současných maďarských umělců. Ke trávení volného času láká i samotný Dunaj. Vydejte se podél břehu na romantickou procházku.

Malkia Park

Malkia Park

Nedaleko Slovakia Ringu najdete Malkia Park. Funguje především jako záchranná stanice, kam jsou přemisťována zvířata z cirkusů nebo z jakýchkoli jiných nevhodných podmínek. S jakými druhy že se tu setkáte? Milovníky velkých šelem potěší lvi, tygři, leopardi, pumy, gepardi a rysi. Kromě toho tu narazíte i na raritu v podobě samičky leoparda sněžného. Zblízka ale můžete vidět i papoušky, surikaty nebo třeba gibony. Malkia Park je s přestávkami otevřen každý rok od dubna. Pokud sem hodláte zavítat, doporučujeme prohlédnout si dané období na webových stránkách, aby se vám nestalo, že zůstanete stát před branami.