Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marie V.)

Penzion Nevada Dunajská Streda - pokoje čisté, upravené. Personál ochotný, vstřícní, milý. Strava v restauraci 30 m- nabídka z 6 jídel, zákusek, pití v ceně. Jídlo chutné, porce velké.Obsluha na jedničku. Pouze velká vzdálenost jak od koupaliště, tak od centra města.

Vynikající (Jaromír K.)

Prostředí hotelu bylo dobré, dostali jsme všechno, co bylo na kupónu uvedeno. Strava byla velmi dobrá,není co by se dalo kritizovat. Rádi bychom takový pobyt znovu absolvovali.

Vynikající (Milan H.)

Na hotelu jsme byli opakovaně a spokojeni jsme byli vždy. V restauraci Nevada zvláště.

Vynikající (Stanislav V.)

Byli jsme velmi spokojeni,recepční byly ochotné pokoje čisté a voňavé, úklid byl taky perfekt, co se týče jídla, nemáme žádnou námitku, vše v pohodě.

Vynikající (Pavel D.)

K pobytu nemáme žádné připomínky, ubytování kvalitní, čistota vzorná, personál vstřícný, dobrého jídla až nadbytek.

Skvělé (Marie V.)

Penzion je útulný a klidný, což nám vyhovovalo. Strava byla excelentní - obrovská pochvala. Thermalpark známe z dřívějška - jen v sobotu je na kapacitu bazénů příliš velká návštěvnost - ale do není chybou pobytu....

Vynikající (Miroslav P.)

Naprostá spokojenost, penzion Nevada je v klidné části města, personál vstřícný, strava byla pestrá, dostačující, chutná, není co vytknout. Za rok se chceme vrátit.

Vynikající (Martina H.)

Celková spokojenost s ubytováním, stravou i poskytnutými službami. Personál příjemný a velice ochotný.

Vynikající (Rudolf B.)

Vše vynikající, hotel po rekonstrukci jak nový, strava super, termály super a tak bychom mohli pokračovat dále.

Vynikající (Anna K.)

Prostředí penzionu se nám líbilo.Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno. S poskytnutými službami např. stravou , welnes jsme byli spokojeni, ale doporučovali bychom více slovenských , popřípadě krajových specialit, týká se večeří. Snídaně bez připomínek. Personál penzionu byl laskavý, přátelský, nutno všechny pochválit. Navštívit Gabčíkovo, plavby lodí .