Užijte si dovolenou v moderním penzionu Limbový dvůr s nádherným výhledem na Vysoké Tatry. V ceně je snídaně formou bufetu, neomezeně káva a čaj, láhev vína a vstup na 3 hodiny do Thermal Parku Vrbov. Těšte se i na řadu slev - třeba do Wildparku.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jaroslav Hlíva H.)

Vynikající prostředí penzionu, vynikající strava, bezprostřední přístup obou majitelů penzionu - služby na velmi vysoké úrovni. V penzionu Limbový dvor Vrbov si opravdu odpočinete - majitelé vám splní jakékoliv vaše přání. Vše co bylo uvedeno na kuponu předčilo naše očekávání. Děkujeme majitelům - zvlášť gazdině za velmi příjemný pobyt.

Vynikající (Libuše K.)

Dobrý den, vše bylo v naprostém pořádku. Mladí manželé, jako personál penzionu, jsou velice příjemní a ochotní. Bylo nám v Tatrách s nimi moc dobře.

Vynikající (Dana A.)

Byli jsme s pobytem velmi spokojeni. Příjemní mladí lidé, kteří se o nás vzorně starali, hezký útulný a čistý penzión. Snídaně pestré a bohaté. Slevu na termální koupaliště jsme obdrželi. Prostě nejvyšší spokojenost, rádi bychom se tam opět vrátili.

Vynikající (Zuzana K.)

Prostredie super ideálne pre rodiny s malými deťmi kôli zvieratkám ktoré tam chovajú, majitelia sú milí a ústretoví, pani domáca super varí, určite sa tam ešte niekedy radi vrátime.

Vynikající (Josef R.)

Zařízení jsme navštívili již po druhé. Služby a pobyt v zařízení odpovídal nabídce.

Vynikající (Marie K.)

Byli jsme velmi spokojeni, obdrželi jsme vše co bylo uvedeno. Majitele penzionu byli velmi ochotní a milí lidé. Vřele doporučujeme ostatním.

Vynikající (Jana R.)

Príjemný a čistý rodinný penzión, priateľskí a nápomocní majitelia, služby zodpovedali kupónu

Vynikající (Martina J.)

Krásné prostředí, moc příjemný personál, strava výborná. Rádi se tam opět podíváme.

Vynikající (Veronika K.)

Domáci boli veľmi milí a ústretový, izby čisté a útulné s vlastným sociálnym zariadením a sprchou, strava bola perfektná pochvala pani domácej. Porcie boli viac než dostačujúce ledva sme vládali všetko podojedať a na raňajky sme sa veľmi tešili lebo každý si tam našiel to svoje a výborná kávička k tomu. Celkový pocit a atmosféra bola super, nemáme čo vytknúť, cítili sme sa tam príjemne. Prostredie bolo tichúčke a ešte nám aj počasie perfektné vyšlo (babie leto). Takže určite odporúčam.

Vynikající (Jindřiška ?.)

Rodinný penzion ve Vrbově mě mile překvapil. Jednak domácí stravou a vstřícným jednáním paní domácí. Ochotná, usměvavá. Byli jsme spokojeni i s typem ubytování. Mohu vřele doporučit. Tipů na výlet ve Vysokých Tatrách je tolik, že by se sem ani nevešly.